Forum Temperatury, wykresy, płodność Pozytywne testy owulacyjne od 4 dni
Odpowiedz

Pozytywne testy owulacyjne od 4 dni

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aneczka28 Nowa

Wysłany: 12 marca 2019, 13:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam . Od trzech miesięcy staramy się z partnerem o dziecko . W tym cyklu postanowiliśmy spróbować z testami owulacyjnymi. Mam cykl 26 dniowy . Pierwszy test zrobiłam w 10 dc i wyszedł niegatywny . Następnego dnia zrobiłam test o 11 i wyszedł pozytywny (kreska testowa była potwornie gruba ) wieczorem test powtórzyłam i nadal był pozytywny. Następne trzy , dzień po dniu o godzinie 12 w południe i wszystkie były pozytywne z wyraźna gruba bordowa krecha.
    Nie rozumiem za bardzo o co chodzi bo wg obliczeń owulacja była 12 dnia cyklu. Nie wiem za bardzo jak to interpretować . Proszę o radę .

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.