X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Praca w nocy a owulacja
Odpowiedz

Praca w nocy a owulacja

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • cuddlemuffin Autorytet
  Postów: 723 1096

  Wysłany: 24 września 2017, 17:27

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witajcie dziewczyny, może już któraś z Was miała taki sam problem i coś mi doradzicie. W najbliższym cyklu ovu teoretycznie wypada mi na dzień, kiedy mam nocny dyżur i po pierwsze popsuje mi to pomiary temp. I nie będę wiedziała czy ovu była czy nie, a po drugie czy praca w nocy przesuwa ovu? Nie wiem czy jest sens budzić małża skoro świt inarażać na spóźnienie do pracy żeby nie przegapić sprzyjającego terminu czy dać mu spokój i samej się też wyspać:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ