X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów "prawie" pozytywny test owulacyjny w 7 dc??
Odpowiedz

"prawie" pozytywny test owulacyjny w 7 dc??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2013, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, czy któraś z Was również miała taką sytuację? w 6 dc zrobiłam sobie test owu ponieważ czułam ból owulacyjny test nie wyszedł pozytywny ponieważ kreska testowa była jaśniejsza od kontrolnej. Na nast dzień 7 dc testowa była już ciut ciemniejsza od tej z dnia poprzedniego, natomiast w 8 dc zaczęła blednąć i dziś 9 dc juz prawie jej nie widać..
    Dodam że cykle mam 26-28 dni... czy lh jeszcze się podniesie???

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • malutka1989571 Ekspertka
    Postów: 121 125

    Wysłany: 31 października 2013, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana być może miałaś szybciej owulkę ale nie zawsze testy wskazują na to że ona była pozatym kreski muszą być 2 tak samo intensywne lub kreska testowa ciemniejsza wtedy jest pozytyw u mnie zawsze później testy pokazywały pozytyw a w tym cyklu o wiele szybciej były prawie równe kreski a później pozytywne i to mocno wejdź na mój wykres mam w opisach napisane o kresach i ogólnie owulacja była szybciej niż zwykle potwierdzone na usg kiedy pierwszy dzień test był pozytywny na usg miałam dojrzałe jajeczko owulację wyznaczyło na piątek ale myślę też że mogła być sobota ... w poniedziałek na usg jejeczka już nie było:) życzę powodzenia i testuj przez kolejne dni też ma znaczenie godz kiedy robisz test:)

    AnBe lubi tę wiadomość

    udało się 13cykl starań okazał się szczęśliwy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2013, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    testy robię zawsze o tej samej porze, będę je kontynuować do 14 dc... zobaczymy. Na monitoringu byłam w minionym cyklu, była owulacja ok 13/14 dc... zobaczymy, dziekuję za odpowiedź malutka :)

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 31 października 2013, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem jest tak, że organizm przygotowuje się do owulacji ale z różnych przyczyn do niej nie dochodzi, spróbuj dalej robić testy może owulacja się u Ciebie przesunęła

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2013, 14:46

    AnBe lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 31 października 2013, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam tak podobnie w tamtym cyklu - tyle ze ja mam niedoczynnosc tarczycy - a tweyd podobno LH sie podwyzsza..i zawsze mam tak ze długo długo sa prawie pozytywne albo na zmiene prawie pozytywne ..i ewidentnie negatywne - dopieor później faktycznie wychodzi prawdziwy pozytyw :)
    Rób dalej testy napewno sie wyjasni :)

    AnBe lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ