Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Problem z określeniem.
Odpowiedz

Problem z określeniem.

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 29 maja 2014, 14:40

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczęta,
  mam pytanie, bo nie potrafię dobrze zinterpretować mojego wykresu. Dwa wcześniejsze były czytelne dla mnie w miarę, obecny to cyrk na kołach. Wczoraj powinnam dostać @, dziś brzuch mnie pobolewa, ale znacznie mniej, niż zazwyczaj, gdy nadchodzą czerwone dni. W dodatku temp. mam od 4 dni ponad 37,00. O co może chodzić?

 • słoneczna 85 Autorytet
  Postów: 6477 4096

  Wysłany: 29 maja 2014, 16:07

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  to zrob test- nie jest zaznaczone na wykresie czy serduszkolwalas i kiedy wiec ciezko powiedziec cokolwiek, temperatura na @ moze spac w dniu miesiaczki lub nawet dzien po.

  atdcqtkf2affvuei.png
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 29 maja 2014, 16:19

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Zaznaczyłam. Był to 24 i 25dc. Dziś jest 30dc. Ovu wypadało mi jakoś w okolicy 18-20dc. tak myślę. Był to akurat czas, kiedy nie miałam jak pilnować tempki i reszty.. :c

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ