Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Problem z określeniem.
Odpowiedz

Problem z określeniem.

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 maja 2014, 14:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta,
    mam pytanie, bo nie potrafię dobrze zinterpretować mojego wykresu. Dwa wcześniejsze były czytelne dla mnie w miarę, obecny to cyrk na kołach. Wczoraj powinnam dostać @, dziś brzuch mnie pobolewa, ale znacznie mniej, niż zazwyczaj, gdy nadchodzą czerwone dni. W dodatku temp. mam od 4 dni ponad 37,00. O co może chodzić?

• słoneczna 85 Autorytet

Wysłany: 29 maja 2014, 16:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    to zrob test- nie jest zaznaczone na wykresie czy serduszkolwalas i kiedy wiec ciezko powiedziec cokolwiek, temperatura na @ moze spac w dniu miesiaczki lub nawet dzien po.

atdcqtkf2affvuei.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 maja 2014, 16:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaznaczyłam. Był to 24 i 25dc. Dziś jest 30dc. Ovu wypadało mi jakoś w okolicy 18-20dc. tak myślę. Był to akurat czas, kiedy nie miałam jak pilnować tempki i reszty.. :c

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego