X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Problem z OvuFriend

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ArmyOfTwo Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Wczoraj tj. 26 lipca zaznaczyłam na swoim wykresie pozytywny test ciążowy. Zostałam przeniesiona na BellyBestFriend, gdzie uzupełniłam dane.

    Kiedy weszłam dziś na OvuFriend dzień dzisiejszy został oznaczony automatycznie jako pierwszy dzień miesiączki i reszta dni została zaznaczona od góry do dołu na czerwono. Odznaczyłam to, że dzisiaj jest pierwszy dzień @, ale wszystko dalej jest zaznaczone na czerwono i Ovu liczy mi nowy cykl. Poza tym kiedy weszłam na BellyBF to okazało sie, że niby nie mam zaznaczonego pozytywnego testu, a mojego kalendarza ciązy nie ma, wiec odznaczyłam dodatni wynik testu i zaznaczyłam jeszcze raz, wtedy po uzupełnieniu danych zobaczyłam mój kalendarz ciąży z pozaznaczanymi np objawami, które dodałam wczoraj. Dlaczego tak jest, czy można to jakoś naprawić?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2016, 20:15

  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 22 lipca 2016, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomocy! Przypadkowo usunęłam wykres, straciłam wszystkie dane. Czy można to jaakoś cofnąć?

    dev142pfs__.png
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 22 lipca 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszcie do adminów.

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 23 lipca 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otrzymałam dzisiaj odpowiedz od admina. Niestety nie da się wykresu odzyskać w całości :( Jedyne co mi pozostaje to dodać usunięty cykl jako wcześniejszy. Tylko szkoda, że wszystkie dane uciekły :(

    dev142pfs__.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ