X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

prosba o opinie!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • uwaga Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 11 listopada 2013, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, mam prosbe do dziewczyn ktore maja wieksze doswiadczenie, czy moze ktoras popatrzec na moj wykres i powiedziec mi czy miala keidys taka sytuacje jak ja z 4 dniowym lekkim plamieniem? nie wiem juz co mam myslec ale troche sie martwie. Nie chce sobie wmawiac ciazy dlatego cierpliwie czekam, a z drugiej strony sobie mysle ze jak sie udalo i cos sie tam zlego dzieje a ja nie interweniuje tylko czekam?? plamienie jest od 4 dni, ale naprawde skape. dzis o 7 mialam 36,81 ale jak mierzylam o 9 to bylo juz 37,28 czyli temperatura nie spada. rano brzuch bolal okresowo i kolo 9 mialam plamienie ale potem bol ucichl i plamienie ustalo. Juz nie wiem o co chodzi...:( pomocy
    dodam jeszcze ze okres powinnam miec gdzies za 3-4 dni i nigdy nie mialam takich plamien przed okresem...
    16105b4e2787bb9b578531a22ddfd697.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2013, 12:38

    uwaga
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 11 listopada 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja takie plamienia mam juz od bardzo dlugiego czasu. To sa zaburzenia hormonalne. Idz na badanie. Mi lekarka przepisala niepokalanek. Wlasnie biore ostatnie opakowanie i chyba mi sie polepszylo, przynajmniej nie mam plamien na dlugo przed okresem albo srodcyklicznych.

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • uwaga Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 11 listopada 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale jakiego hormonu? bo ja badalam progesteron estradiol testosteron prolaktyne lh fsh i tarczyce i wszystkie wyniki mam prawidlowe;/

    uwaga
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 11 listopada 2013, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badalas w roznych fazach cyklu?

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • uwaga Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 11 listopada 2013, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, lekarz mi wyznaczyl poszczegolne dni na poszczegolne hormony

    uwaga
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ