X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez słyszałam, że najlepiej kochać sie w dniu pozytywnego testu ale to w przypadku plemników w porządku:).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :) mam pytanie do takich bardziej doświadczonych. Czy po moim wykresie może coś jeszcze świadczyć, że owulacja wystąpi? Czy raczej nie mam na co liczyć w tym miesiącu? Kilka dni nie mierzyłam, bo byłam na urlopie. To też może mieć wpływ, że program mi nie wyznaczy? W zeszłym cyklu miałam zupełnie wyższe temp niż teraz. Ja się na tych wykresach nie znam i dobrze nie chcę się uczyć, żeby nie zwariować. A jestem po prostu ciekawa co ktoś może o nim powiedzieć, która z Was miała już większe doświadczenie .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwazam ze jesli dalej bedzie rosnac temoeratura to owulacja byla wczoraj ;p albo oidczas urlopu ale to jesli bedzie nadal rosnac ;) czy na straty ten cykl nie wiadomo ja ostatni wzielam na stratyna wlasnie w 23dc przyszla owulacja. Jakiej dlugosci masz cykle?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja tak mniej więcej około 35 dni moje cykle trwają. Przed poronieniem były krótsze. Teraz około 4-5 mi się wydłużyly ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to akuracik ;) owulka teraz powinna byc ;)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje :) dziękuje za tę odpowiedź i za każdą inną, bo zazwyczaj Ty mi odpowiadasz na moje pytania :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko spoko. Ja nie ma co robic to chociaz na forum komus pomoge ;p
    Mierz teraz konsekwentnie temperature jak bedzie sie podnosic lub utrzymywac tak wysoko to owulka juz byla.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2015, 21:20

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak będzie temperatura rosła to może się zdarzyć, serduszkowania podczas urlopu były w odpowiednim czasie :)

  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PAULETTE Ciri odp. bo ona tutaj najlepiej zna sie na tych kropkach ;) Umie alfabet morsa ;)

    Paulette lubi tę wiadomość

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny za pomoc :))) to lecę z mężem do wyrka ;-)

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maxima wrote:
    PAULETTE Ciri odp. bo ona tutaj najlepiej zna sie na tych kropkach ;) Umie alfabet morsa ;)
    Blahaha zajmuje sie tym z jakies dwa miesiace nie wiecej tez sie uczylam od dziewxzyn na forum ja czytam i poczlaniam wiedze ;p

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz już będę mierzyć skrupulatnie. miałam kilka dni przerwy bo w pokoju nie spaliśmy sami i trochę sie wstydziłam a tym bardziej że moj termometr strasznie pika :D

    No <3 ładnie wypadną, ciekawe czy owocnie hehe :P

    Maxima faktycznie Ciri alfabet morsa ma w jednym paluszku :) dobrze mieć taką koleżankę :P

    Maxima lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo dobra chce mi sie seksu...

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri to nie siedź tu tylko mykaj do łóżka ze swoim mężczyzną :D

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    teraz już będę mierzyć skrupulatnie. miałam kilka dni przerwy bo w pokoju nie spaliśmy sami i trochę sie wstydziłam a tym bardziej że moj termometr strasznie pika :D

    No <3 ładnie wypadną, ciekawe czy owocnie hehe :P

    Maxima faktycznie Ciri alfabet morsa ma w jednym paluszku :) dobrze mieć taką koleżankę :P
    Ja tez bylam na urlopie i nie mierzylam ;p a termometr mi zglupial bo pod namiotem bylo zimno i kierzyl temperature tylko do 36 i wiecej nie chcial ;p

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuniusia ja miałam test owulacyjny pozytywny ok 11 w poniedziałek, a serduszka we wtorek o 14. Ból jajnika przyszedł dopiero o 16 we wtorek, a owulację obstawiam w środę rano.Obstawiam,że plemniki doszły do jaja tuż przed owulką. Tak było teraz. W poprzedniej ciąży. Test owu pozytywny o 17 w poniedziałek. Ból jajnika nad ranem we wtorek (byłam w pracy, więc czułam dokładnie ;) ) a serduszka wtorek ok 15 już po bólu. Podejrzewam,że komórka jajowa już była i załapaliśmy się na końcówkę jej żywotności. Ciąża jeszcze wcześniejsza. Test owulacyjny pozytywny sobota rano. Ból jajnika niedziela wieczór i wtedy serduszka ( w czasie bólu). Obstawiam,że plemniory były u wrót nim jajko wyszło :P Moja rada? Serduszkuj jutro rano ;)


    Maxima kreska jest bez dwóch zdań. Będziesz powtarzać? :)


    Dziewczyny, tyle naskrobałyście, a ja padam dziś znowu na pysk! U mnie ciąża bez ale. Testów już zrobiłam 8 i wszystkie pozytywne. Pewnie dlatego tak mi się chce teraz spać :D Poza tym objawów innych zero :)


    Kciuki trzymam za Was bardzo mocno i jutro trochę nadrobię Was. Dziś już odpadam :/

    Scarletta, Liskova lubią tę wiadomość

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ja tez bylam na urlopie i nie mierzylam ;p a termometr mi zglupial bo pod namiotem bylo zimno i kierzyl temperature tylko do 36 i wiecej nie chcial ;p
    hehe a może miałaś takie niskie temperatury ? :P lub termometrowi nie podobała się zmiana otoczenia :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Ciri to nie siedź tu tylko mykaj do łóżka ze swoim mężczyzną :D
    Nie ma go... Poszedl z kolega is spotkac.

  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ja bym dzis serduszkowala. Ostatnio test poztywny mialam o 22 i serduszka byly rano nastepnego dnia i owulacja jakos musiala byc kolo poludnia bo jajcory przestaly bolec i nic. Wiec chyba lepiej wczesniej niz pozniej. A najlepszy by byl monitoring.

    na monitoring chodziłam w poprzednim cyklu niestety się nie udało a jest trochę kosztowyny ten monitoring niestey ;/ dlatego chciałam jakoś zaufać testom ovu

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Nie ma go... Poszedl z kolega is spotkac.
    aaa to ciężka sprawa. chociaż muszę sie przyznać, że mi dziś też libido podskoczyło i jak na złość mój po pracy pojechał do mamusi kran zmieniać a ja tu usycham :P

‹‹ 158 159 160 161 162 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ