Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Poznaj kluczowe składniki dla mamy i dziecka 👇
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam.
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Przytłoczona zbyt wieloma zaleceniami?
Poznaj 7 składników rekomendowanych przez ginekologów w jednej formule👌
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny patrząc na mój wykres - owulacja już była? Dopiero będzie? A może wcale jej nie było? Nie wiem co mam robić, bo gin kazał brać lutkę po owulacji... ale ja wyjątkowo nie jestem pewna kiedy ona była?! Wg mnie ok 11dc, i tak też OF wyznaczył na początku, ale ponieważ tempka namiętnie mi spada to i OF zmienił zdanie. A ja zwątpiłam w ten cykl... może któraś z Was miała taką sytuację, albo ma chociaż pomysł kiedy w takim razie brać lutkę?

    dodam że od 11dc miałam bóle lewego jajnika przez 3 dni, a od 2 dni mam bardzo napiete podbrzusze, bóle jak na @ i bolą mnie oba jajniki ;-/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2014, 17:30

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogolnie masz bardzo wysokie temperatury i ciezko powiedziec. Wg mnie owulacji nie było, a bóle mogą zwiastowac nadchodząca owulacje. Moze poczekaj jeszcze 2- 3 dni i zobaczysz jak sie sytuacja rozwinie. Już dośc długo masz śluz płodny wiec mysle ze wiecej go w tym cyklu nie bedzie. Nie wiem czy wiesz, ale czesto owulacja nastepuje w okolicach tzw "dnia szczytu śluzu" czyli w ostatni dzien "dni płodnych"

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no cóż, tłumaczę to sobie tak: wyjścia są dwa - albo ciąża będzie albo nie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ