X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

proszē o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kinia123 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem tu od kilku dni.Bardzo proszę o pomoc w interpretacji wykresu i badania usg. 14 stycznia byłam u gin i stwierdził pękniēty pęcherzyk i płyn w zatoce D. Bylam nieco zdziwiona bo nie miałam żadnych objawów owulacji więc po dłuższej dyskusji ona sprecyzowała jeszcze że nastąpiło pęknìęcie rankiem.To już kolejny cykl gdzie testery płodności nie wykazuja owulacji.Temperatura jednak wskazała owulację dopiero tydzień po ustalonej na usg.Śluz też był wtedy płodny.Robiłam badania na hormony , jedynie prolaktyna jest podwyższona (30)wybieram się do tej gin na wizytę i nie wiem jak z nią dyskutować, bo jest barxzo pewna siebie zresztą wyśmiała mnie z moich metod naturalnych.Mam zaburzenia okresu ok.roku a ona mi mówi że to normalne w tym wieku.Pomóżcie mi!

  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia 123!
    Jeżeli lekarka Cię wyśmiała z Twoich naturalnych metod i nie jesteś zadowolona z jej wypowiedzi, to gnaj do innego ginekologa - nawet tylko po to żeby poznać jego opinię.

    Konsultacja z innym lekarzem jest tutaj wskazana jeszcze ze względu na to,że co to ma znaczyć,że"zaburzenia okresu są normalne w tym wieku".

    Idziesz z problemem i oczekujesz,że lekarz ci pomoże.
    Ja bym poszła do innego ginekologa - to moja rada.


    Manieczka86 lubi tę wiadomość

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • kinia123 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ja właśnie też tak zrobię tylko czekam na efekt końcowy w tym cyklu i pokażę jej cały wykres. FAJNIE ŻE TU trafiłam

    Doris-83 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ