Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów proszę o intepretację mojego wykresu
Odpowiedz

proszę o intepretację mojego wykresu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 listopada 2014, 13:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zastanawiam się czym mogą być spowodowane takie skoki w 2 fazie

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 listopada 2014, 16:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie masz dzis dostac okresu? Bo temp tak gwaltownie spadla jak na przyjscie @ :/

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 listopada 2014, 21:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według owu dostane we wtorek

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 listopada 2014, 22:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wedlug Ciebie? Masz regularne cykle? Jesli tak to pewnie wiesz kiedy masz dostac.

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 listopada 2014, 23:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nie mam regularnych mam pcos i z tym okresem różnie bywa

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 listopada 2014, 06:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj taki spadek a dzis tempka poszla znacznie w górę

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 listopada 2014, 08:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoki moga byc powodowane roznymi czynnikami, PCOS, zlym mierzeniem, wychlodzeniem pokoju przed mierzeniem, albo indywidualnymi tempkami, zagniezdzeniem sie (ale w przypadku jak u Ciebie spadku poza linie podstawowa sie tego raczej nie bierze pod uwage) itd.

Linka05 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego