X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów proszę o interpretacje
Odpowiedz

proszę o interpretacje

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • blackapple Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czegoś nie rozumiem - najpierw ovu wyznaczył owulację na 8 kwietnia a dzisiaj nagle to zmienił na 12 kwietnia choć właściwie nic na to nie wskazywało.

  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    udostępnij wykres

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blackapple wrote:
    Czegoś nie rozumiem - najpierw ovu wyznaczył owulację na 8 kwietnia a dzisiaj nagle to zmienił na 12 kwietnia choć właściwie nic na to nie wskazywało.
    OF nie wyznacza owulacji bo to jest niemożliwe bez monitoringu. A ta pionowa krecha którą zaznacza to niby ma być oddzielenie pierwszej fazy od drugiej ale i tak nie jest to prawdziwa informacja bo OF nie ma opcji szczytu sluzu a bez tego objawu nie da sie wiarygodnie zinterpretować cyklu :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • kurka Przyjaciółka
    Postów: 106 32

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa, czy ja również mogę poprosić o pomoc?

    Napiszę krótko, myślę, że u mnie w tym cyklu miałam do czynienia z "przedwczesnym wzrostem temp". Zerkniesz na mój wykres?

    jak tak, to jak mam dalej postępować? Od kiedy liczyć FL? Nie wiem kiedy się spodziewać @..dziękuję :-)

    Dawidek czeka na rodzeństwo...
  • blackapple Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/9e15ab23f6de119648c8ee2f81c8f9c8

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ