X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów prosze o interpretację
Odpowiedz

prosze o interpretację

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 14 października 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, mam problem, z moich obserwacji objawów jak rowniez testów miałam 2 podejścia do owulacji , drugie również ze sluzem plodnym ale jakoś temperatura mi nie skoczyła za bardzo, zawsze miałam w pierszej fazie ok 36,4 a w drugiej 36,7 a teraz jakoś taka niska :( troszkę się martwie, zrobiłam test dzisiaj i wyszła blada kreseczka ale ja już testom nie wierze, nie chcę się nakrecac , powiedzcie czy w ogole jest mozliwa ciaża przy takim wykresie ?

    111a9a62e6e1c1b87f5619018211f98f.png

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 14 października 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    testy owulacyjne robię już 2 lata, wiem jak sie je interpretuje. na wykresie zaznaczyłam prawidlowo te dni kiedy byly pozytywne ( kreska ciemniejsza od kontrolnej) a dzisiaj to ciążowy mi wyszedl z bladą kreską dlatego zadałam pytanie o interpretacje wykresu

  • paola1205 Koleżanka
    Postów: 87 14

    Wysłany: 15 października 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi kiedy mogę najwcześniej ( wiem cierpliwość nie popłaca) iść na bete? Nie wiem czy ovu dobrze wyznaczyła owulację, no i czy w ogóle do tej owu doszło. Spójrzcie na mój wykres:)



    94c5e6683ec30aff8e9850bd0762ea31.png

    km5stv73b57ghe1m.png
  • paola1205 Koleżanka
    Postów: 87 14

    Wysłany: 15 października 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A już myślałam, że któraś napisze, ze mogę iść już :))

    km5stv73b57ghe1m.png
  • mikimiki25 Koleżanka
    Postów: 40 46

    Wysłany: 15 października 2014, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Pisze w tej samej sprawie ;)

    Staramy się o dzidzię od 2 cykli, w tym miesiącu zaczęłam mierzyć temp.. 3 miesiące temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, przez ten czas miałam bardzo regularne 28 dniowe cykle. W tym miesiącu coś jest inaczej... Na początku cyklu miałam spore zatrucie pokarmowe, może dlatego wszystko się przesunęło. W tym miesiącu owulke powinnam mieć 08.10, ale nie jest zaznaczona na wykresie a po objawach wygląda na to że owulacja była później nawet pokryło się to z testami... Dziewczyny powiedzcie mi co tym myślicie??

    fa0d9f7caa20eb6aaf09103889289fc5.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2014, 09:11

    hchyugpj0xgdpz0f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    od kilku dni ciągle śledzę wykresy dziewczyn, oceńcie czy są jakieś szanse z tym moim wykresem?

  • paola1205 Koleżanka
    Postów: 87 14

    Wysłany: 15 października 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cati, nie robiłam zwykłego testu sikanego, bo przypuszczałam, że może za szybko, wolę dowiedzieć się raz i konkretnie, czy jestem czy nie:-) Takie robienie po kilka testów strasznie mnie stresuje:-)

    km5stv73b57ghe1m.png
  • mikimiki25 Koleżanka
    Postów: 40 46

    Wysłany: 16 października 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cati masz rację:) mamy podobne wykresy:) a dzisiaj skok do 36.9 i już mi OF wyznaczył owulkę na 19dc. Mam nadzieje, że się udało w tym cyklu! za Ciebie i resztę staraczek trzymam kciuki i życzę II
    Mam pytanie jeszcze, ginekolog wczoraj stwierdził że jeśli owulacja się spóźniła nie będzie to miało wpływu na długość cyklu.. ale coś mi się nie wydaje.. Co Wy na to?

    fa0d9f7caa20eb6aaf09103889289fc5.png

    hchyugpj0xgdpz0f.png
  • Lemon_drop Koleżanka
    Postów: 40 4

    Wysłany: 22 października 2014, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) proszę o interpretację - jest szansa czy raczej nie?
    Co prawda zrobiłam dziś test płytkowy - negatywny, ale mam jeszcze nadzieję...

    494eebf58fabb5d25c1194846f601cfe.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2014, 08:27

    w57v3e3kur6oiema.png
  • pasQda Debiutantka
    Postów: 12 9

    Wysłany: 22 października 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podpowiedzcie proszę gdzie tak naprawdę mogło byc u mnie ovu ( nie potrafię wkleić obrazka pod posta):D bo ja się już zagubiłam - ovu co chwile ja przesuwa, a przechodzę przeziębienie to już wogole masakra jakaś :(


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2014, 08:55

    Mój Aniołek odszedł 07.10.2013 :( // Jest Andrzejkowy Dawidek :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ