X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów prosze o interpretacje mojego wykresu:(
Odpowiedz

prosze o interpretacje mojego wykresu:(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kasia m Koleżanka
    Postów: 75 6

    Wysłany: 1 marca 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny juz sama nie wiem co mam myslec?jak wy widzicie moj wykres?prosze o wasze rady

    https://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2014, 08:32

    kasia :)
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 2 marca 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem kochana cykl Ci sie wydłuży bo miałaś późną owulację. OF jak to zazwyczaj bywa źle CI zinterpretował wykres. Podejrzewam że szczyt śluzu miałaś 30 dc i blisko tego dnia owulacja Ci sie odbyła. Dopiero 33 dc wieczorem zakończył Ci się okres płodny. Od 31 dc rozpoczęła Ci sie fl cyklu.
    Albo druga opcja jeżeli @ wystąpi np. jutro to prawdopodobnie cykl bezowulacyjny ale bardziej prawdopodobna jest ta pierwsza opcja :)
    Nie sugeruj sie tym programem polecam Ci porady pamiętnikowe tam zamieściłam info jak interpretować cykl. Polecam lepiej mieć jasność na czym to polega niż sie stresować po błędnych informacjach OF.
    https://ovufriend.pl/pamietnik/mialo-byc-tak-pieknie,446.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2014, 11:02

    kasia m lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 2 marca 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykres prawidlowy choc owulacja pozna. Kolezanka z pietra wyzej dobrze zintepretowala, a na detektor ovu nie patrz. Powodzenia! Oby bylo zielono :-)

    kasia m, Ramona25 lubią tę wiadomość

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • kasia m Koleżanka
    Postów: 75 6

    Wysłany: 2 marca 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Moim zdaniem kochana cykl Ci sie wydłuży bo miałaś późną owulację. OF jak to zazwyczaj bywa źle CI zinterpretował wykres. Podejrzewam że szczyt śluzu miałaś 30 dc i blisko tego dnia owulacja Ci sie odbyła. Dopiero 33 dc wieczorem zakończył Ci się okres płodny. Od 31 dc rozpoczęła Ci sie fl cyklu.
    Albo druga opcja jeżeli @ wystąpi np. jutro to prawdopodobnie cykl bezowulacyjny ale bardziej prawdopodobna jest ta pierwsza opcja :)
    Nie sugeruj sie tym programem polecam Ci porady pamiętnikowe tam zamieściłam info jak interpretować cykl. Polecam lepiej mieć jasność na czym to polega niż sie stresować po błędnych informacjach OF.
    https://ovufriend.pl/pamietnik/mialo-byc-tak-pieknie,446.html

    dziekuje Ci slicznie za interpretacje,mi tez sie wydawalo ze raczej 30 dni mogla nastapic...
    ale wiesz co bylam 2 dni temu u lekarza i on mowi ze niby owulacji nie bylo, ze sluzowke mam jak na okres, ale ja nie czuje poki co zeby sie zblizal, no i ten ngly skok wlasnie, myslisz ze lekarz mogl sie pomylic?

    kasia :)
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 2 marca 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia_m tak, mógł się pomylić co do oceny czy doszło do owulacji czy nie.

    kasia m lubi tę wiadomość

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2014, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jak moj wykres??, nie wiem co o nim myslec:(

  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 4 marca 2014, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polarisa, który cykl obserwacji, ilodniowe masz cykle i (jeżeli znasz odp) jak długa fl?
    Nie prowadzisz obserwacji śluzu czy wpisujesz tylko, jak jest płodny?

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2014, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asta wrote:
    Polarisa, który cykl obserwacji, ilodniowe masz cykle i (jeżeli znasz odp) jak długa fl?
    Nie prowadzisz obserwacji śluzu czy wpisujesz tylko, jak jest płodny?

    2 cykl obserwacji, w tym ze w polowie 1 bylam u gin i powiedzial podejrzenie pcos i przestalam mierzyc, teraz bralam clo od 2 do 6 dc, i mierze, sluzu nie sprawdzam bo zabrdzo go nie mam i nie wiem czy dobry bym wpisala

  • Ye7 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 4 marca 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj cykl i wykres sfiksował, ciagle sie cos przesuwa...spojrzcie i podpowiedzcie cos...

    yeti
  • kasia m Koleżanka
    Postów: 75 6

    Wysłany: 4 marca 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ye7 wrote:
    moj cykl i wykres sfiksował, ciagle sie cos przesuwa...spojrzcie i podpowiedzcie cos...
    musisz udostepnic wykres dla wszystkich...

    kasia :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ