X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prosze o interpretacje mojego wykresu..
Odpowiedz

Prosze o interpretacje mojego wykresu..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    de64091c9c72666bdfa4dfed1471f699.png


    Pod koniec cyklu mam stwierdzona infekcję, czy to dlatego okres moze sie spozniac?? Staramy sie z Mezem od 4 miesiecy...Wiem, ze powinnam zrobic juz test ale boje sie kolejnego rozczarowania. Co o tym myslicie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2014, 20:45

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co to za infekcje masz stwierdzona?

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm nie wiem :/ bylam u ginekolozki powiedziala ze jest infekcja bakteryjna, zapisala globulki tyle:/ poczulam sie zignorowana przez nia. W czasie wizyty powiedziala do mnie dwa slowa. Wybieram sie na do innego lekarza prywatnie i moze wtedy wiecej sie dowiem...

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytam, bo ja sie borykałam z infecja ale grzybicza i wiem, ze to nie powoduje opoznienia okresu. Z kolei jakakolwiek infekcja moze pogarszac jakosc sluzu, no i wtedy zwą to upławami i to juz utrudnia zajscie w ciąże, no bo wiadomo nie ma dobrych warunkow dla żołnierzyków meża ;)

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Kasiaczkowa Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marianetka zrób test, wiem ze rozczarowania bolą, ale trzeba próbować jak sie nie uda to trzeba walczyć dalej ! Przed stosowaniem jakichkolwiek globulek zrobiłabym test, aby moc spokojnie zacząć je aplikować bez myśli, a moze sie udało, a jak sie udalo to moze zaszkodziłam tym dziecku itp. Wykres masz bardzo ładny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2014, 15:22

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a według mojego skromnego zdania wykres pozostawia wiele do zyczenia, a na pewno nie jest bardzo ładny jak mowi kolezanka kasiaczkowa. Nie mowie tego zeby komus sie przykro zrobiło czy cos, ale na tym wykresie nie widac nawet owulacji ( ewidentnego wzrostu temperatury itp )

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego właśnie poprosiłam Was o pomoc, ponieważ w tym cyklu sama miałabym problem z wyznaczeniem owulacji. Do tej pory zawsze miałam widoczną fazę wyższych temperatur, a teraz jest nietypowo...dodatkowo wystąpił u mnie przez dwa dni różowy śluz co zdarzyło mi sie pierwszy raz, po owulacji (teoretycznej) nastąpił jednodniowy spadek temp. a niedlugo potem goraczka, nudnosci, ból brzucha, ogromne oslabienie, myslalam ze to poczatek grypy zoładkowej ale przeszlo po jednym dniu. I jak do tej pory brak okresu...czasem pobolewa mnie tylko lewy jajnik i czuje sie tak jakby okresowo...nie wiem czy to wszystko przez ta nieszczesna infekcje

  • sa-rna Znajoma
    Postów: 17 11

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w związku z tym, że to moje początki, może mi ktoś powiedzieć czy owulacja nie powinna być odnotowana po spadku temperatury po którym jest wzrost temp? bo ja się z moim wykresem w tym miesiącu nie do końca zgadzam. Albo czegoś nie rozumiem ;) z góry dzięki

    bfa81c258bf1de877bf1b4b01d155981.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego co wiem to owulację stwierdza się po wystąpieniu skoku temperatury, czyli po trzech temperaturach powyżej linii pokrywającej. Czytałam też, że owulacja może wystąpić zarówno kilka dni przed jak i po wzroście temperatury. Trzeba również obserwować śluz i położenie szyjki i wtedy jest możliwe dokładniejsze wyznaczenie owulacji.

    Wydaje mi sie ze na wykresie jest prawidlowo oznaczony moment owulacji... ale sama od niedawna obserwuje cykle;) wiec raczej opieram sie na teorii niz na doswiadczeniu;)

    sa-rna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem że boisz się rozczarowania ale podziwiam Twoją determinację, ja już bym dawno testowała! Niby wykres nie idealny ale kto powiedział że musi być książkowy żeby była dzidzi:)

  • sa-rna Znajoma
    Postów: 17 11

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no fakt, ponad 40 dzień? podziwiam cierpliwość :)

    bfa81c258bf1de877bf1b4b01d155981.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama się sobie dziwie:D chyba zrobie w koncu ten test, w sumie to nie robie sobie duzych nadziei, że w tym miesiacu sie udalo, ale sprawdze to dla pewnosci:)

  • sa-rna Znajoma
    Postów: 17 11

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki! :D

    bfa81c258bf1de877bf1b4b01d155981.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam także i daj znać!! Pamiętaj że w końcu się uda:) jak nie tym razem to następnym:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i wynik negatywny, tak jak myslałam, następnym razem sie uda :)
    tylko martwi mnie dlaczego jeszcze nie mam okresu?? to juz 41 dzień...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ