X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Proszę o interpretacje wykresu...
Odpowiedz

Proszę o interpretacje wykresu...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem że krótko mierzę nie wiele mozna powiedzieć, dla mnie samej to czarna magia. zawsze wszystko jak w zegarku a teraz jakieś plamienia zero płodnego śluzu tzn coś był ale tak nie wiele bardziej w śród wodnego jakieś nitki rozciągliwe bólu jajników również brak a wczesniej mialam typowe objawy owulacji chętnie się dowiem , jesli ktoś ma jakaś radę albo uwagę.

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienia sie czasem zdarzaja jesli beda sie powtarzac w kolejnych cyklach warto sprawdzic hormony. Poki co skoku nie bylo, musisz czekac.

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria bierzesz leki? Jak nie to warto wybrac sie do ginekologa celem sprawdzenia czy wszystko ok.

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie biorę leków, ale jestem po badaniach, horomony mialam badane są Ok, owulacja potwierdzona :/ wiec juz nic nie rozumiem :(

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W którym dniu potwierdził lekarz owulację Niestety czasem chociaż pęcherzyk pęka uwolnione jajeczko nie daje rady, czasem organizm potrzebuje więcej czasu, by podnieść temperaturę - jedyne co pozostaje to obserwować.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w 14 dc miałam potwierdzone przy 28 dniowych cyklach

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ