X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Proszę o pomoc!!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Adelfablanca Koleżanka
    Postów: 42 11

    Wysłany: 5 maja 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki u mnie taka sytuacja: Okres miałam 25 marca trwał 6-7 dni. Czyli tak jak zwykle.Cykle mam średnio co 30 dni. Powinnam dostać @ 25 kwietnia... nie przyszła.
    Dzień później zaczełam plamić. Najpierw na brunatno, potem przezroczysty śluz z domieszką krwi, następnie krew brunatna, i znów brunatne plamienie. Trwało to łącznie 3 dni. Temperatura cały czas w granicach 36.9 - 37,7... Do tej pory mam bóle podbrzusza, czasem tak silne że w nocy się budzę. Doszły nudności poranne, wymioty. I bóle krzyża.
    Jestem bardzo zmęczona, mogłabym przesypiać całe dnie.
    Zgłupiałam kompletnie. Gdyż co prawda jest ryzyko ciąży, ponieważ kochałam się z mężem na 3 dni przed dniami płodnymi (stosunek przerywany). Robiłam 3 testy. Jeden negatywny. Dwa następne pozytywne tylko że wynik ukazał się dopiero po upływie 30 min. Także nie wiem czy nie jest sfałszowany.
    Nie wiem co mam myśleć, boję się gdyż na tydzień przed spodziewaną @ miałam robiony rtg kręgosłupa.
    Co sądzicie? Jest jakaś szansa że jednak jestem w tej ciąży?

  • jeszczedzien Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 5 maja 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli robiłam test ciążowy i wynik był negatywny to czy sprawdzałam ponownie po godzinie czy 3 godzinach nadal był negatywny i nic mi się nie odbarwiało :).

    e258b18de3c19029ca3c9a0bb634f322.png
  • Adelfablanca Koleżanka
    Postów: 42 11

    Wysłany: 5 maja 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszczedzien wrote:
    Jeśli robiłam test ciążowy i wynik był negatywny to czy sprawdzałam ponownie po godzinie czy 3 godzinach nadal był negatywny i nic mi się nie odbarwiało :).

    Czyli mam przez to rozumieć, że istnieje prawdopodobieństwo że wynik testu jednak się nie myli i jestem w ciąży?

  • Adelfablanca Koleżanka
    Postów: 42 11

    Wysłany: 5 maja 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszczedzien wrote:
    Jeśli robiłam test ciążowy i wynik był negatywny to czy sprawdzałam ponownie po godzinie czy 3 godzinach nadal był negatywny i nic mi się nie odbarwiało :).

    Czyli mam przez to rozumieć, że istnieje prawdopodobieństwo że wynik testu jednak się nie myli i jestem w ciąży?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ