Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Proszę o pomoc-dziwny spadek temp.po owu?
Odpowiedz

Proszę o pomoc-dziwny spadek temp.po owu?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Brawurka84 Autorytet
  Postów: 279 206

  Wysłany: 3 maja 2014, 13:12

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Proszę ładnie o zajrzenie do mojego wykresu :-) bo nie wiem czy taka już moja uroda-bo w poprzednim cyklu było tak samo,czy to jest jakiś problem?
  Nie miałam monitoringu,jedynie testy owu(ale dużo mniej czułe),więc pokazały owu.na ostatnią chwilę.I w 13 dc robiłam estradiol i lh:estr. 156 a lh 26.Przewertowałam cały internet i podobno przed owu.trochę spada estradiol,więc i tak za późno go zbadałam,powinnam ze 2-4 dni przed owu.
  Co do objawów w 13dc: szczyt śluzu,ogromna ochota na przytulanki.
  14 dc: malutko śluzu,za to około 18 ogromne kłucie jajników i szyjki macicy i szyjka wtedy ledwo dosięgalna,otwarta najbardziej w porównaniu z następnymi dniami.
  Moje pytania są następujące: bo owulację zaznaczyłam ręcznie,ale nie wiem czy dobrze?Bo rozumiem,że mogła być równie dobrze i w dniu szczytu śluzu i dzień po,tak?W piątek na pewno nie,szyjka już schodziła niżej i zamknięta.Z resztą 15 dc zrobiłam jeszcze raz estradiol i wartość bardzo spadła,tj.wynosił 65.
  Ale skoro owulacja była w 14dc,to dlaczego temperatura i tak trochę spadła w 15 dc?A dopiero dziś odbiła?Czy temperatura może działać z opóźnieniem po owulacji?
  Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi
  A może mój organizm po prostu się tylko przymierzał do owulacji,a jednak nic z tego nie było?

  f2w36vgcw27bl5wp.png
  Tymek- mój trzyletni Skarb
  Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
  Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
 • Brawurka84 Autorytet
  Postów: 279 206

  Wysłany: 3 maja 2014, 14:00

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  aha i jeszcze dodam,bo może jest możliwe,że skoro ewentualnie miałam owulkę w nocy z czwartku na piątek,to czy dlatego mogła być jeszcze niska temperatura przy piątkowym pomiarze,a w sobotę już skok?

  f2w36vgcw27bl5wp.png
  Tymek- mój trzyletni Skarb
  Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
  Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego