X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów proszę o pomoc w interpretacji, może ktoś miał takie plamienie...
Odpowiedz

proszę o pomoc w interpretacji, może ktoś miał takie plamienie...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Azor Przyjaciółka
    Postów: 68 70

    Wysłany: 15 marca 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam prśbę, pierwszy taki cykl kiedy mam osłownie plamienie na różowo-czerwono, raz w ciągu dnia... Jakie mogą być przyczyny? Tak się wystraszyłam, pobiegłam od razu zrobiłam cytologię.

    f2w3rjjgf9g4r1jh.png

    km5scwa1mo0ovi5f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A test ciazowy zrobilas?

  • Azor Przyjaciółka
    Postów: 68 70

    Wysłany: 15 marca 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    test zrobiłam sikany o czułości 10 - ujemny dzisiaj
    czy któraś z Was miała jakieś problemy np. torbiej, nadzerke i pojawiały się takie dolegliwosci (plamienia jednorozowe w ciągu dnia)
    Ja mam nadżerkę, (od zawsze) ale nie miałam plamień, byłam u ginekologa pobrała mi cytologię.
    Naczytałam się że przy raku szyjki macicy mogą występować i dostaję schiza...

    f2w3rjjgf9g4r1jh.png

    km5scwa1mo0ovi5f.png
  • Azor Przyjaciółka
    Postów: 68 70

    Wysłany: 26 marca 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cytologia wyszła dobra, poza tym że są bakterie, wygląda na to, że winna jest nadżerka i stan zapalny, ulżyło mi troszkę... pozdrawiam

    f2w3rjjgf9g4r1jh.png

    km5scwa1mo0ovi5f.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ