X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prosze o pomoc w ogarnięciu wykresu
Odpowiedz

Prosze o pomoc w ogarnięciu wykresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój wykres to jakaś masakra, owu niby wyznaczylo jakaś linie ale moim zdaniem jest ona bez sensu. Jak myślicie, czy to bezowilacyjny. Dodam że ogolnie mam dlugie cykle, 35-40dni, no ale nie aż tak. Ostatnio mam jedak dosyć intensywne życie, mało snu, duży wysiłek i stres, czy to mogło mi tak zepsuć cykl? Oczywiście wiem, że trzeba do lekarza ale chwilowo nie mam takiej możliwości, dlatego proszę o jakieś rady jak ogarnąc co sie z moim cyklem dzieje

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Fotelik samochodowy - jak zadbać o bezpieczeństwo w czasie jazdy?

Bezpieczeństwo dziecka jest priorytetem każdego rodzica. Jednym z takich obszarów, gdzie jest ono szczególnie ważne jest zakup, montaż i korzystanie z fotelika samochodowego. Co zatem zrobić, aby maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo w trakcie rodzinnych podróży z noworodkiem i niemowlakiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ