X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów proszę o wyjaśnienie wykresu skok temp
Odpowiedz

proszę o wyjaśnienie wykresu skok temp

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej patrzę na inne wykresy mam pytanie bo do konca nie rozumiem ovu zaznaczylo mi owulke w czwartek i temp wzrasta raz byla niższa spójrzcie nawet czy teraz jak bedzie wzrastac to oznacza ciążę i czy są szanse patrząc na to ze przez owu dzien kochalam sie i dwa dni po tak bardzo chcemy dziecka po usunieciu pozamacicznej calkiem zaczęłam głupiec ;(

  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:50

    20140607580114.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź kolejną od ciebie ;)

  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:50

    Staraczka23 lubi tę wiadomość

    20140607580114.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ