Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prosze o zerkniecie na mój wykres
Odpowiedz

Prosze o zerkniecie na mój wykres

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 grudnia 2014, 09:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi sie ze mialam owulacje 17 dnia

• nasza_ania Debiutantka

Wysłany: 22 grudnia 2014, 10:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez uważam ze była 17 dc :-)

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 grudnia 2014, 11:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko dlaczego mi nie zaznaczylo owulacji

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 grudnia 2014, 20:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    to tylko algorytm, zwykły program, pewnie za mała różnica temperatur pomiędzy średnią a tymi ze skoku. Co nie znaczy że później nie zaznaczy właśnie w 17dc :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 grudnia 2014, 08:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze to jednak bezoqulacyjny cykl

• katdud Przyjaciółka

Wysłany: 23 grudnia 2014, 10:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny zerknijcie proszę , nic mnie nie boli, sluz wodnisty, szyjka dalekooo nieosiagalna ale miekka i zamknieta

b3fb1a16285179ba33329521d97d67e9.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego