Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prosze o zerkniecie na mój wykres
Odpowiedz

Prosze o zerkniecie na mój wykres

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 grudnia 2014, 09:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi sie ze mialam owulacje 17 dnia

• nasza_ania Debiutantka

Wysłany: 22 grudnia 2014, 10:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez uważam ze była 17 dc :-)

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 grudnia 2014, 11:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko dlaczego mi nie zaznaczylo owulacji

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 grudnia 2014, 20:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    to tylko algorytm, zwykły program, pewnie za mała różnica temperatur pomiędzy średnią a tymi ze skoku. Co nie znaczy że później nie zaznaczy właśnie w 17dc :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 grudnia 2014, 08:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze to jednak bezoqulacyjny cykl

• katdud Przyjaciółka

Wysłany: 23 grudnia 2014, 10:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny zerknijcie proszę , nic mnie nie boli, sluz wodnisty, szyjka dalekooo nieosiagalna ale miekka i zamknieta

b3fb1a16285179ba33329521d97d67e9.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego