X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Proszę pomóżcie mi się jakoś odnaleźć w moim wykresie :)
Odpowiedz

Proszę pomóżcie mi się jakoś odnaleźć w moim wykresie :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KochamMisia Koleżanka
    Postów: 34 26

    Wysłany: 9 października 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, Was serdecznie. Jakoś nigdy nie pisałam chociaż jestem już na OF chyba ponad rok czasu ale do tej pory tylko Was podczytywałam a OF służył do notowania tempki. W skrócie nie staramy się jeszcze tak na poważnie z mężem ale z racji długich cykli przez ostatni rok biorę luteinę od 16dc. W tym roku się trochę u mnie pozmieniało bo jak straciłam pracę zaprzestałam mierzenia temperatury, później zbił mi się termometr i w sumie od tego miesiąca zaczęłam ponownie mierzyć. Fakt, że byłam już na luteinie jak zaczęłam mierzyć i odniesienia do pierwszej fazy nie mam w tym miesiącu ale do tej pory pow.36,6 zaczynały mi się wyższe temp.
    Tak naprawdę mam problem z wyznaczeniem nowego cyklu bo w tym miesiącu po zakończeniu luteiny nie miałam żadnego krwawienia tylko brązowe plamienia i jeden dzień zwiększonej ilości śluzu o brązowym zabarwieniu. Po rozmowie telefonicznej z moją ginekolog mam brać inofolic i czekać do wizyty, którą mam 13 listopada. Problem w tym, że nie zapytałam jej jak ja mam ten cykl teraz liczyć. Fakt, ze luteiny mam już nie brać ale chciałabym mieć do czegoś odniesienie. Macie jakies pomysły??
    Miłego słonecznego dnia:*

    200409153441.png
    201510287251.png


  • 3livka Ekspertka
    Postów: 135 72

    Wysłany: 9 października 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowy termometr może mieć nieco przesuniętą skalę, więc starszymi temperaturami się raczej nie sugeruj.
    Luteina mogła Ci nie zakończyć cyklu. Dlatego brak @.
    Ja mam wrażenie że na mnie luteina jakoś niebardzo działa. I też chyba ostatniego cyklu i nie zakończyła. Miałam wprawdzie lekkie krwawienie (za lekkie jak na mnie) i płodność od razu po nim, więc jakoś dziwnie.

    Może zapisuj dalej w tym samym cyklu, aż nie będziesz pewna że się skończył.
    Możesz poprosić gin żeby przepisała Ci dla odmiany duphaston zamiast luteiny.

    c2b941820e548b3aa7ad88ba7fa9cdb0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luteine sie bierze 3 dni po owulacji, dalej jezeli masz krwawienia w trakcie brania luteiny byc moze trzeba zmienic na dhupaston i isc na usg zobaczyc co sie dzieje. Ja bym nie czekala do 13 listopada, tylko sprawdzila czy nie ma stanu zapalnego.

  • KochamMisia Koleżanka
    Postów: 34 26

    Wysłany: 12 października 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za podpowiedź. Luteinę biorę już ponad rok zawsze od 16dc przez 10 dni i max na drugi dzień po jej zakończeniu dostawałam okres. Do tej pory się nie staraliśmy o maleństwo więc jakoś mi to wszystko nie przeszkadzało, ale zbliża się wielkimi krokami ten czas więc chyba będę musiała poważnie porozmawiać z moją ginekolog żeby się później bardziej nie denerwować :(

    200409153441.png
    201510287251.png


  • paola1205 Koleżanka
    Postów: 87 14

    Wysłany: 14 października 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ten spadek temperatury na moim wykresie to może byc implantacja? :-)

    km5stv73b57ghe1m.png
  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 14 października 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paola1205 wrote:
    Dziewczyny ten spadek temperatury na moim wykresie to może byc implantacja? :-)
    Wszystko jest możliwe, że to implantacja , teraz niech już tempka odbija do góry i niech tak zostanie Powodzenia :)

    Izaczek
  • paola1205 Koleżanka
    Postów: 87 14

    Wysłany: 14 października 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za dobre słowo :)) Liczę, że to to :) Na @ raczej już by się nie podnosiła prawda?

    km5stv73b57ghe1m.png
  • Mysia08 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 14 października 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny!
    Jestem tutaj od kilkunastu dni.. i bardzo mi się podoba:) postanowiłam podzielić się swoim wykresem w Wami.. na chwilę obecna jestem trochę "zielona" ale popracuje nad tym :) ważne, że zaczynam kontrolować to co się dzieje ze mną :)

    db93b0f7b9eb55cde077756bf597807f.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2014, 11:56

    Mysza
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ