Odpowiedz

Proszę zerknijcie

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Inkaa Znajoma
  Postów: 18 15

  Wysłany: 22 listopada 2014, 18:46

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej Staraczki :) czy któraś z was mogłaby zerknąć na mój wykres jak się mają moje wahania temperatur po owulacji, jestem nowiuśka tutaj i jeszcze się tak dobrze nie znam. Z góry każdej dziękuję :)

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 22 listopada 2014, 21:23

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nie czuję się ekspertem od wykresów.. ale wydaje mi się, że już tu widziałam dziwniejsze wykresy od Twojego. Na pocieszenie mogę Ci napisać, ze czasem te najdziwniejsze kończy zielona kropka:) Skoro jesteś nowa to nie ma z czym porównać.. ale trzymam kciuki! Dziwne wykresy mają czasem naprawdę dobre zakończenie:)Wyluzuj, mierz dalej i czekaj do terminu @. Możesz sobie też poczytać jakie czynniki zaburzają temp. i kiedy należałoby ją uznać za niewiarygodną. To Ci pomoże wyłapać dni, kiedy trzeba temperaturę zignorować.

  Inkaa lubi tę wiadomość

 • Inkaa Znajoma
  Postów: 18 15

  Wysłany: 22 listopada 2014, 21:50

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  dziękuję kita :)

 • Linka05 Autorytet
  Postów: 471 241

  Wysłany: 23 listopada 2014, 13:08

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Również uważam, że wykres nie wygląda tak źle, czasami się zdarzają takie krótkie spadki temperatury wiec wydaje mi się, że nie dzieje się nic poważnego :-)

  Inkaa lubi tę wiadomość

  zem3wn15az3szllg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ