X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Przedwczesny okres i wysoka tempka
Odpowiedz

Przedwczesny okres i wysoka tempka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martuchna8907 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 14 września 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam pytanie. W tym cyklu w dniach płodnych mieliśmy stosunek z wytryskiem. Staramy się z narzeczonym o dzidzie. Od wczoraj mam jakieś dziwne krwawienie a jestem tydz przed okresem (wlasciwy powinnam dostać dopiero w niedziele 18,09) nigdy nie miałam o tyle wczesniej @. To krwawienie jest mega mniejsze i zaczeło sie brązowym kolorem . Do tego tempke od kilku dni mam od 36.6 do 37.4. Wraz z krwawieniem miałam tez ból podbrzusza. Nie wiem co o tym myśleć, może ktoraś z Was miała podobnie. Pozdrawiam serdecznie

  • Pszczczółka Znajoma
    Postów: 24 0

    Wysłany: 14 września 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo możliwe że to zagnieżdżanie się zarodka. Następuje około tygodnia po zapłodnieniu. Jak nie miałaś tak wcześniej to możesz myśleć pozytywnie :) Jak się okaże że to jednak nie ciąza to pogadaj o tym z ginekologiem.

  • Martuchna8907 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 14 września 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam wlasnie o tym ze moze to byc zagniezdzanie sie zarodka :) ale jednak troszke niepokoi mnie w tym to że bolał i pobolewa mnie nadal brzuch a podobno jest to bezbolesne. Jest to takie kłócie co kilka godz. W normalnej @ pierwsze dwa dni to chodze po suficie i tylko silne przeciwbóle pomagaja. W poniedziałek miałam przez cały dzień mdłości. Dosłownie nie mogłam patrzec na jedzenie.

  • Pszczczółka Znajoma
    Postów: 24 0

    Wysłany: 14 września 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz... wszystko dobrze wróży :) nie chce gratulowac bo za wcześnie. Zawsze możesz zrobić badanie beta hcg z krwi i się dowiesz. Wykrywa ciążę już 7 dni po zapłodnieniu. Idź jutro do laboratorium i będziesz wiedzie

  • Martuchna8907 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 15 września 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj o 5 rano mialam tempke 36,11 :-( a "krwawienie" zrobilo sie sladowe. Cos czuje ze moge sie pozegnac z jakimikolwiek nadziejami...

  • Martuchna8907 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 18 września 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam dzisiaj test i wyszedł negatywny :( nie wiem czy za wcześnie ale wydaje mi się że na dzień dzisiejszy powinno już coś wyjść. Dzisiaj przypada dzień w którym miałam dostać regularny okres. Jutro zapisuję się do mojej ginekolog :)

  • Martuchna8907 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 18 września 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj miałam tempke 36,59 a dzisiaj 36,41....zobaczymy co los przyniesie. Jeśli nie teraz to już czekamy na następną owulke i działamy :) prędzej czy później będziemy rodzicami :)

  • KarolaFasola Autorytet
    Postów: 572 290

    Wysłany: 24 września 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chce powielac podobnych tematow wiec napisze tutaj, a wiec... Dzien przed @ i W dzien spodziewanej @ (10.09) zrobilam test i obydwa wyszly pozytywne ( byla blada kreseczka ale byla ). @ nie przyszla. Powtorzylam test (13.09) rowniez blada kreska ale po kilku godzinach dostalam okres ( podejrzewam ciaza biochem). @ byla dosyc dluga jak na mnie i bezbolesna. Natomiast temp do dnia dzisiajszego( 12dc ) utrzymuje sie na poziomie temperatur z fl ... Nie wiem co myslec :( czy po ciazy biochem temp moze utrzymywac sie na wyzszym poziomie jeszcze przez jakis czas ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2016, 09:43

    16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm


    26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)





    10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ