X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów przesuwająca się owulacja
Odpowiedz

przesuwająca się owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • guścia Znajoma
    Postów: 22 6

    Wysłany: 13 października 2019, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziwny mam ten cykl. Myślałam, że owu będzie w 20 dc, bo test owulacyjny pozytywny, śluz płodny i skok temperatury, ale temperatura spadła na dwa dni i ovu przesunęło mi owu na 23 dc. Dziś przesunęło na 16 dc, więc sama wyznaczyłam znów na 23. Co myślicie o tym pierwszym nieudanym skoku temp i o tym kiedy w końcu była owu?
    d25c64d27f65a1e80a8cbcdc38813788.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2019, 08:26

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ