X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Przeziębienie a owulacja brak faz
Odpowiedz

Przeziębienie a owulacja brak faz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zosik Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 21 lutego 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam . Proszę o poradę. Staramy się o dzidzię już 8 cykl po poronieniu. Niestety w tym cyklu mam zaburzenia tak mi się wydaje z powodu przeziębienia. Oviuviev już dwa razy zmieniał mi termin owulacji po wprowadzeniu temperatur. Jak myślicie owulacja była czy to cykl bezowulacujny? Ostatnio cykle rozregulowane od 33-43 dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 21:31

    a1bf9bac5c34b1f296df1102a3eac6a5.png
  • Zosik Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 22 lutego 2019, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś coś się wypowie?

    a1bf9bac5c34b1f296df1102a3eac6a5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ