Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pytanie na temat owulacji
Odpowiedz

Pytanie na temat owulacji

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 grudnia 2014, 10:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovu oznaczyło moją owulację 18 grudnia (13 dc), od 14dc robie testy owulacyjne dziś 23 grudnia (18 dc) wyszedł pozytywny. Ovu nie zmieniło oznaczenia na moim wykresie. Co to może oznaczać? Dodam że od 3 dni jestem chora i moja tempka znacznie wzrosła. Czy Ovu się myli?

https://ovufriend.pl/graph/9c657da2823bb4aba0d3cdcb12956bf0

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2014, 10:41

• Kiniacz Ekspertka

Wysłany: 23 grudnia 2014, 11:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:46

20140607580114.png

• Kiniacz Ekspertka

Wysłany: 23 grudnia 2014, 11:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:47

20140607580114.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego