X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów rozciagliwy sluz w 7 dc
Odpowiedz

rozciagliwy sluz w 7 dc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 7 marca 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewcyny pomozcie mi zrozumiec jestem w 7dc 2 dni po okresie a dzis na papierze wlasnie przed chwila ladny rozciagliwy sluz wlasnie jak jajko kurze od kilku dni staram sie pic 1,5 litra dziennie wlasnie na sluz ale zeby w 7 dc mozliwe ostatnio wedlug tempki niby owulka byla okolo 29 dc a mozliwe zeby teraz nagle byla szybciej no ale najwazniejsze chodzi mi o ten sluz co mam myslec ze mam dni plodne juz czy jak????pomozcie

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 7 marca 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poprzedni wykres
    87b34b10b1d405929cba4ab171654b50.png


    terazniejszy wykres
    5ac53f7ad4516a52052eb37079f0749b.png

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 7 marca 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy ktos moze mi odpowiedziec moze mial podobna sytuacje???a moze to poprostu oznaka ze zaczynaja mi sie dni plodne mam nieregularne cykle najkrotszy 29 a ten poprzedni byl 38 i ciekawi mnie czy ktos cos wie albo mial podobna sytuacje ????

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 7 marca 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze jak pojawia sie śluz to zaczynają się dni płodne

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 7 marca 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Zawsze jak pojawia sie śluz to zaczynają się dni płodne
    ale co swiadczy ze pojawil sie 1 dzien po okresie????i to tak szybko gdy ostatni cykl taki dlugi byl.... no i slyszalas zeby komus picie duzo wody pomoglo na sluz ???

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 7 marca 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda8869 wrote:
    ale co swiadczy ze pojawil sie 1 dzien po okresie????i to tak szybko gdy ostatni cykl taki dlugi byl.... no i slyszalas zeby komus picie duzo wody pomoglo na sluz ???
    To świadczy że okres płodny Ci sie zaczął ale nie znaczy że jutro lub po jutrze będzie owulacja (chociaż może być). Teraz masz za zadanie zaobserwować kiedy będzie szczyt śluzu :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 7 marca 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    To świadczy że okres płodny Ci sie zaczął ale nie znaczy że jutro lub po jutrze będzie owulacja (chociaż może być). Teraz masz za zadanie zaobserwować kiedy będzie szczyt śluzu :)
    ok ale mozliwe ze tak wczesniej wczoraj mialam tez sluz ale jeszcze lekko podbarwiony brozowo tez byl rozciagliwy bo przez godzinke sie czyscilam jeszcze
    ale dzis ladny dlugi mocno rozciagliwy a jak potem juz go nie bedzie ....

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 7 marca 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a moze to nie byl plodny sluz nie wiem juz sama moze tak wogole byc zeby ostatnio owulka byla w 29 dc a teraz np na poczatku cyklu????hmhmhm sama juz nie wiem co myslec ciekawa jestem czy organizm tak plata figle hehe

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 7 marca 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda8869 wrote:
    a moze to nie byl plodny sluz nie wiem juz sama moze tak wogole byc zeby ostatnio owulka byla w 29 dc a teraz np na poczatku cyklu????hmhmhm sama juz nie wiem co myslec ciekawa jestem czy organizm tak plata figle hehe

    Pierwsza faza zmienia się dowolnie i ma na nią wpływ masa czynników. Wystarczy więcej stresu czy zmiana klimatu i nieźle się przesuwa.
    Pijesz dużo wody - im lepiej nawodniony organizm tym więcej śluzu.
    I tak, jest to możliwe,że to już owulacyjny, miewam tak czasem jak mi się owu przesunie i będzie np. 12stego.

    48f411ed51.png
  • kurka Przyjaciółka
    Postów: 106 32

    Wysłany: 7 marca 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda8869 Mi w tym cyklu śluz pojawił się 6dc, jestem już 14dc, a śluz jest nadal..

    Dawidek czeka na rodzeństwo...
  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 7 marca 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEKI DZIEWCZYNY ZA ODPOWIEDZI

    weronika86 lubi tę wiadomość

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 8 marca 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda8869 ja tez mam czesto sluz rozciagliwy na 1-2 dni po miesiaczce i raczej nie pokazuje on u mnie dni plodnych, tylko jakies zaburzenia. W tym cyklu juz sie w tym nie spotkalam, ale tez moje cykle wygladaja ladniej. Po dwoch dniach rozciagliwego sluzu znow u mnie zaczyna sie kremowy- nieplodny i dopiero owulka kolo 22dc jesli wogole wystapi. Rowniez identyczny sluz pokazuje mi sie 1 dzien przed miesiaczka, wtedy juz wiem ze sie nie udalo :(

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 8 marca 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tempka ladnie ci spadla po okresie, mozliwe tez ze owulka moze byc szybciej, ale zazwyczaj sluz plodny nie trwa dluzej niz 6 dni. Zauwazylam w twoim poprzednim wykresie latki sluzu plodnego co jakis czas, powiedz mi czy robilas ostatnio jakies badania? masz nadwage> badalas sie pod katem pcos?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 9 marca 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    tempka ladnie ci spadla po okresie, mozliwe tez ze owulka moze byc szybciej, ale zazwyczaj sluz plodny nie trwa dluzej niz 6 dni. Zauwazylam w twoim poprzednim wykresie latki sluzu plodnego co jakis czas, powiedz mi czy robilas ostatnio jakies badania? masz nadwage> badalas sie pod katem pcos?

    co do ostatniego cyklu to pierwszy raz w zyciu badalam pod tym katem i tamty cykl pierwszy raz taki dlugi ale styczen i luty mialam duzo stresow nerwow podejrzewam przez to jak sie nie zaczelam starac bylo u mnie wszystko ok normalne cykle regularne i dni plodne czulam w samym srodku cyklu....teraz mi sie wszystko pprzerstawialo bo zalozylam ze odrazu zajde w pierwszym cyklu tak jak z pierwszym synem i rozregulowanie na pewno ma zwiazek psychiczny wiem to obok kolezanki mialy identycznie z duza role odgrywa blokada aa ze ja mam niregularne cykle ale mieszczace sie w normie to lekarze twierdza ze dni plodne i owulacja to totolotek....co do badan robilam tsh i mam 1,6 wiec w porzadku nie mam ani nadwagi ani niedowagi jestem szczupla 55 kg przy 168 :)nie widze niepokojacych narazie objawow wiec nie bede szukac sobie chorob.... ide w tym miesiacu do ginekologa ogolnie na kontrol i podejrzewam ze zajde w ciaze byle sie odblokowac i dac na luz....

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 9 marca 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    tempka ladnie ci spadla po okresie, mozliwe tez ze owulka moze byc szybciej, ale zazwyczaj sluz plodny nie trwa dluzej niz 6 dni. Zauwazylam w twoim poprzednim wykresie latki sluzu plodnego co jakis czas, powiedz mi czy robilas ostatnio jakies badania? masz nadwage> badalas sie pod katem pcos?

    a i jeszcze w zeszlym miesiacu praktycznie sluz byl tylko z obserwacji jak go wyciaglam i pisalam tak jak mis ie wydawalo na prawde mialam go wlasnie okolo 29 dc bo bylo bardzo mokro....a teraz pije 1,5 litra wody i ladnie sie pojawia na papierze

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 9 marca 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i raczej pcos nie mam nie ma takich objawow....

    kassiassw lubi tę wiadomość

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli waga jest prawidlowa, to raczej nie. Faktycznie jesli mialas regularne cykle i tak sie teraz porobilo to bardzo mozliwe, ze za bardzo sie stresujesz...wrzucic na luz? latwo powiedziec :) ja nie moge wrzucic na luz od dwoch lat hahaha :) ale mam nadzieje, ze ty sobie lepiej z tym poradzisz :) powodzenia :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woda bardzo dobrze wplywa na poprawe sluzu, tym bardziej ze przeciez sluz to woda. Na mnie nie dzialal ani wiesiolek ani siemie lniane dopiero jak zaczelam pic ok 1.5-2l wody dziennie to ladnie sie pokazal :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 10 marca 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Woda bardzo dobrze wplywa na poprawe sluzu, tym bardziej ze przeciez sluz to woda. Na mnie nie dzialal ani wiesiolek ani siemie lniane dopiero jak zaczelam pic ok 1.5-2l wody dziennie to ladnie sie pokazal :)

    hej a powiedz mi moze z doswiadczenia wiesz cos wiecej na temat wody i sluzu???mam znaczenie jaka woda????czy obojetnie????pozdrawiam

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda8869 wrote:
    hej a powiedz mi moze z doswiadczenia wiesz cos wiecej na temat wody i sluzu???mam znaczenie jaka woda????czy obojetnie????pozdrawiam
    Zwykła woda chodzi o nawodnienie organizmu. Tylko woda, wiesiołek itp. pomaga jeżeli brak śluzu nie jest spowodowany np. zaburzeniami hormonalnymi.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ