Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Różnice temperatur - WAŻNE, PILNE !!
Odpowiedz

Różnice temperatur - WAŻNE, PILNE !!

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Goździnka Koleżanka

Wysłany: 10 października 2014, 11:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Bardzo proszę wyjaśnijcie mi jak to jest z tymi temperaturami. Otóż w momencie kiedy mierzę temperaturę o godzinie 7:30 wychodzi mi 36,74. Idę spać dalej budzę się 3,5 godziny później i pokazuje mi 36,97. Która temperatura jest właściwa ?? Bardzo proszę o szybką odpowiedź :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2014, 11:24

dev255pr___.png
  • Dafne Koleżanka

Wysłany: 10 października 2014, 11:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwsza :) zaraz po przebudzeniu mierzy się temperaturę, najlepiej mieć przy łóżku termometr, zapisać i dalej iść spać . Potem na temperaturę mają wpływ inne czynniki np wstanie z łóżka, przeciąganie się itp ... najwiarygodniejsza jest temperatura ta, zaraz po przebudzeniu. Nie mierz kilka razy dziennie, bo zwariujesz od tego.
    Jak zaczęłaś o 7:30, to codziennie mierz o tej godzinie i tyle.

lv8pusw.png
  • Goździnka Koleżanka

Wysłany: 10 października 2014, 11:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki wielkie :) A co jeśli, nie wstałam z łóżka ?? zmierzyłam o 7.30 poszłam spać i zmierzyłam zaraz po przebudzeniu o 10:30 ?? Tak czy siak tempka z 7:30 będzie zawsze zapisywana :P

dev255pr___.png
  • Dafne Koleżanka

Wysłany: 10 października 2014, 12:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    najlepiej mierzyć rano do godziny 7 no 7:30 też może być, później bowiem temperatury skaczą jak chcą i dodawanie czy odejmowanie stałych ilości stopnia zależnie od pory dnia można o kant... rozbić :)
    jak tylko otworzysz oczy - mierz i tyle ;)
    Nie ma znaczenia, czy będziesz spać dalej po zmierzeniu. To już nie ma przecież wpływu na zmierzoną temperaturę. :)

lv8pusw.png
  • Goździnka Koleżanka

Wysłany: 10 października 2014, 12:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję dziękuję :*:*

dev255pr___.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ