X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Różnice temperatur - WAŻNE, PILNE !!
Odpowiedz

Różnice temperatur - WAŻNE, PILNE !!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Goździnka Koleżanka
    Postów: 51 22

    Wysłany: 10 października 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Bardzo proszę wyjaśnijcie mi jak to jest z tymi temperaturami. Otóż w momencie kiedy mierzę temperaturę o godzinie 7:30 wychodzi mi 36,74. Idę spać dalej budzę się 3,5 godziny później i pokazuje mi 36,97. Która temperatura jest właściwa ?? Bardzo proszę o szybką odpowiedź :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2014, 11:24

    dev255pr___.png
  • Dafne Koleżanka
    Postów: 93 13

    Wysłany: 10 października 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwsza :) zaraz po przebudzeniu mierzy się temperaturę, najlepiej mieć przy łóżku termometr, zapisać i dalej iść spać . Potem na temperaturę mają wpływ inne czynniki np wstanie z łóżka, przeciąganie się itp ... najwiarygodniejsza jest temperatura ta, zaraz po przebudzeniu. Nie mierz kilka razy dziennie, bo zwariujesz od tego.
    Jak zaczęłaś o 7:30, to codziennie mierz o tej godzinie i tyle.

    lv8pusw.png
  • Goździnka Koleżanka
    Postów: 51 22

    Wysłany: 10 października 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki wielkie :) A co jeśli, nie wstałam z łóżka ?? zmierzyłam o 7.30 poszłam spać i zmierzyłam zaraz po przebudzeniu o 10:30 ?? Tak czy siak tempka z 7:30 będzie zawsze zapisywana :P

    dev255pr___.png
  • Dafne Koleżanka
    Postów: 93 13

    Wysłany: 10 października 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najlepiej mierzyć rano do godziny 7 no 7:30 też może być, później bowiem temperatury skaczą jak chcą i dodawanie czy odejmowanie stałych ilości stopnia zależnie od pory dnia można o kant... rozbić :)
    jak tylko otworzysz oczy - mierz i tyle ;)
    Nie ma znaczenia, czy będziesz spać dalej po zmierzeniu. To już nie ma przecież wpływu na zmierzoną temperaturę. :)

    lv8pusw.png
  • Goździnka Koleżanka
    Postów: 51 22

    Wysłany: 10 października 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję dziękuję :*:*

    dev255pr___.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ