X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Seks podczas okresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mvrta Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczas 3 dnia cyklu czyli przedwczoraj i dzisiaj czyli 5 dnia cyklu uprawiałam seks przerywany bez prezerwatywy. Czy jest możliwość zajścia w ciąże?
    Mogę cykle trwają zazwyczaj 27-29 dni, a krwawienie 5-6 dni

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • Robak Ekspertka
    Postów: 250 78

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zależy kiedy masz owulację, czy wydostały się plemniki i ile czasu przeżyją by dotrwać do owulacji.

    za85tzc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytasz, bo chcesz zajść czy nie chcesz?

  • mvrta Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytam bo nie chce

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ