X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Silne skurcze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Olka_91 Koleżanka
    Postów: 126 16

    Wysłany: 19 lutego 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczęta!
    Opiszę swój bolesny problem.
    Jestem 6 dni po owulacji (był piękny śluz, a teraz temp w pochwie 36,8*, gdzie przed mam 36,3*).
    Wczoraj i dziś w nocy obudziły mnie typowe skurcze miesiączkowe, ale to nic....wczoraj i dziś po wstaniu z łóżka mam tak mocne bóle, że siadam na podłodze i zaciskam zęby, ze łzami w oczach - aż mnie mdli od bólu.
    Nie kłuje, tylko skurcz całej macicy. Ataki przechodzą po ok 20 minutach samoczynnie, lecz z potem na czole. Wczoraj popołudniu położyłam się na godzinkę, wstałam i znowu silny atak.
    Śluz mam biały na dzień dzisiejszy, żadnych plamień.
    W dzień pracuje, jakoś specjalnie się nie oszczędzam i nic mi nie jest, raz po raz zakłuje raz lewy raz prawy jajnik i tyle.
    Nie słyszałam i nie czytałam o bólach po wstaniu z łóżka heh.
    A i te ataki pojawiają się po 5 minutach, a nie od razu przy wstawaniu.
    Temperatura ciała w normie 36,5*.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2016, 14:08

    Ciąża pozamaciczna 07.2015 [*]

    14.12.2016 fasolka <3
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 25 lutego 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co wiem to złogi w jelitach często dają takie dolegliwości i dużo kobiet bierze je za ból macicy lub jajników.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Olka_91 Koleżanka
    Postów: 126 16

    Wysłany: 26 lutego 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Z tego co wiem to złogi w jelitach często dają takie dolegliwości i dużo kobiet bierze je za ból macicy lub jajników.


    Ślicznie dziękuję za chęć wypowiedzi!
    Jednak to były 101% bóle takie, jak menstruacyjne, a nie żadne jelita.
    Mam dość silne bóle, gdy mam miesiączkę no i te były takie same.
    Trwały 3 dni po wstaniu z łóżka i minęły samoczynnie.
    Temp dziś 37,2, a planowana miesiączka 2-3 marzec.

    Ciąża pozamaciczna 07.2015 [*]

    14.12.2016 fasolka <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ