SUPLEMENT DIETY

   Z GŁOWĄ O SUPLEMENTACH   

Kwas foliowy to nie wszystko:
Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą
SPRAWDŹ
SUPLEMENT DIETY

   NOWY ROK - NOWY PLAN NA ŚWIADOMĄ CIĄŻĘ   

Dlaczego pierwsze 90 dni przed poczęciem
ma kluczowe znaczenie?
SPRAWDŹ
SUPLEMENT DIETY

   Z GŁOWĄ O SUPLEMENTACH   

Pod choinkę polecamy Ci produkt dedykowany etapowi planowania ciąży
SPRAWDŹ
SUPLEMENT DIETY

   NOWY ROK - NOWY PLAN NA ŚWIADOMĄ CIĄŻĘ   

Postaw na dopasowaną formułę i dawkę folianów.
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Skąd ovu bierze info?
Odpowiedz

Skąd ovu bierze info?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nunilah Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 15 listopada 2014, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy przeglądaniu wykresów każdy jest oznaczony pewnymi "cechami" typu krótkie cykle, długie cykle etc.
    Część "cech" wynika z wykresów lub z danych, które podawałyśmy przy rejestracji, ale na jakiej podstawie dany wykres oznaczony jest cechami "po antykoncepcji" albo chociażby "mała ruchliwość plemników"? Czy gdzieś możemy zaznaczyć, które z "cech" nas dotyczą?

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1970

    Wysłany: 16 listopada 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak można zaznaczyć jak skończy sie cykl i chcemy go udostepnić to pokazuje sie okienko i jest do zaznaczenia kilka opcji np: jakie bierze sie leki, czy po HSG, info nt. plemników itp. :)
    A info nt. długości cykli to OF ma zaprogramowane jeżeli do "tylu" dni to automatycznie jest przydzielany do cykli krótkich i odwrotnie jeżeli ponad "tyle" dni to do długich. Tylko nie wiem bo nawet nigdy sie nie zastanawiałam jakie granice przyjmuje OF w wyznaczaniu czy cykle są krótkie czy długie.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze wiedzieć

    kasiulek1201 lubi tę wiadomość

  • nunilah Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 16 listopada 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, to mój pierwszy cykl więc nie wiedziałam :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ