Odpowiedz

Skok przed owulacja

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Nuteczka1337 Koleżanka
  Postów: 80 2

  Wysłany: 7 lutego 2017, 20:22

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Czesc ,zdarzyło się może którejś z Was że owulacja nastąpiła po skoku temperatury np.3 dni później?? U mnie był skok i tego dnia plodny śluz a dopiero później mega pozytywny test owulacyjny i tez plodny śluz. Dopiero dzis stał się kremowy..

 • Nuteczka1337 Koleżanka
  Postów: 80 2

  Wysłany: 8 lutego 2017, 21:10

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Kurczę nie zdarzyło się cos takiego żadnej z Was ? :(

 • Guniaczek Autorytet
  Postów: 1065 844

  Wysłany: 17 lutego 2017, 17:40

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Mi się zdarzyło, 2 dni po skoku.
  W sobotę rano miałam skos, koło południa byłam u lekarza, powiedział, że jest pęcherzyk owulacyjny, ale na jego oko owulacja będzie za 2-3 dni (na moje hasło, że przecież miałam skok ;) zaśmiał się tylko i powiedział, że 3 dni przed i 3 dni po równie dobrze może być owulacja, a w ogóle to niestety jest jednak loteria). W poniedziałek miałam pozytywny test i kłucie w okolicy jajnika.

  Miałam też raz sytuację taką, że wykres był idealny, skok wtedy keidy się spodziewałam, później wyższe tempki. 2 dni przed terminem byłam u gina i miałam pęcherzyk owulacyjny. Okres spóźnił się 2 tyg, a dodam, że w badaniach wszystkie hormony mam pięknie.

  Mój gin powtarza, że kobieta jest płodna zawsze i żadnymi badaniami temperatury nie możemy w 100% stwierdzić kiedy była owulacja.

  starania od 2013 r.
  czynnik męski, morfologia 1-2%, 2 operacje ŻPN, hormony,suple, dieta, sport
  Genetyka ok
  2015 nieudane IVF, jeden zarodek
  -24.07.2020 nieudany transfer
  - 15.10 transfer 4AA
  mamy jeszcze ❄️❄️❄️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego