Odpowiedz

Skok przed owulacja

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Nuteczka1337 Koleżanka
  Postów: 80 2

  Wysłany: 7 lutego 2017, 20:22

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Czesc ,zdarzyło się może którejś z Was że owulacja nastąpiła po skoku temperatury np.3 dni później?? U mnie był skok i tego dnia plodny śluz a dopiero później mega pozytywny test owulacyjny i tez plodny śluz. Dopiero dzis stał się kremowy..

 • Nuteczka1337 Koleżanka
  Postów: 80 2

  Wysłany: 8 lutego 2017, 21:10

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Kurczę nie zdarzyło się cos takiego żadnej z Was ? :(

 • Guniaczek Autorytet
  Postów: 1173 1022

  Wysłany: 17 lutego 2017, 17:40

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Mi się zdarzyło, 2 dni po skoku.
  W sobotę rano miałam skos, koło południa byłam u lekarza, powiedział, że jest pęcherzyk owulacyjny, ale na jego oko owulacja będzie za 2-3 dni (na moje hasło, że przecież miałam skok ;) zaśmiał się tylko i powiedział, że 3 dni przed i 3 dni po równie dobrze może być owulacja, a w ogóle to niestety jest jednak loteria). W poniedziałek miałam pozytywny test i kłucie w okolicy jajnika.

  Miałam też raz sytuację taką, że wykres był idealny, skok wtedy keidy się spodziewałam, później wyższe tempki. 2 dni przed terminem byłam u gina i miałam pęcherzyk owulacyjny. Okres spóźnił się 2 tyg, a dodam, że w badaniach wszystkie hormony mam pięknie.

  Mój gin powtarza, że kobieta jest płodna zawsze i żadnymi badaniami temperatury nie możemy w 100% stwierdzić kiedy była owulacja.

  starania od 2013 r.
  czynnik męski, morfologia 1-2%, 2 operacje ŻPN, hormony,suple, dieta, sport
  Genetyka ok
  2015 nieudane IVF, jeden zarodek
  -24.07.2020 nieudany transfer
  - 15.10.2020 transfer 4AA - nieudany
  - 19.03.2021 transfer 4AA - nieudany
  mamy jeszcze ❄️❄️

  biorę sprawy w swoje ręce, badam wszystko czego jeszcze nie zbadałam
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego