X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Skok temperatury 21dc
Odpowiedz

Skok temperatury 21dc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paulinffbb Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 20 marca 2019, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie Panie staram się z mężem o dzidzie aktualnie jest to nasz 6 cykl... owulacja wystąpiła w 14 dc od 19dc mam bóle miesiączkowe a w 20dc skok temp prosze Was o pomoc czy coś więcej to może oznaczać na teść za szybko czy hcg będzie już wiarygodne ? Dziewczyny prosze o pomoc w interpretacji jest szansa na ciaze ?? [url=https://ovufriend.pl/graph/182a14ce618c4bef380f802f64b551dd182a14ce618c4bef380f802f64b551dd.png] https://ovufriend.pl/thumb/182a14ce618c4bef380f802f64b551dd.png[/img][/url]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2019, 09:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2019, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fajnie rośnie ta temperatura u Ciebie. u mnie jakoś maleje ostatnio:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ