X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Skok temperatury na drugi dzień spadek.
Odpowiedz

Skok temperatury na drugi dzień spadek.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ann22 Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Nie wiem co o tym mysleć? Pierwszy raz mam taką sytuacje. Testy owulacyjne pozytywne od 8-11 dc, śluz płodny jest, nastąpił w 12 dc skok temperatury. Na drugi dzień temperatura zaczęła spadać. Ovufriend wyznaczył owulaje na 11 dc. Co o tym sądzicie? Czy któraś z dziewczyn tak miała? Jest jakaś szansa na powodzenie w tym cyklu?
    08958f282f5df09308ab8c5e03ba0664.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2019, 16:09

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kliknij pod wykresem takie oczko i skopiuj URL do wykresu

    Ann22 lubi tę wiadomość

    hchy3e3kiyb8yirx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ