Forum Temperatury, wykresy, płodność Skok temperatury na drugi dzień spadek.
Odpowiedz

Skok temperatury na drugi dzień spadek.

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ann22 Znajoma

Wysłany: 12 sierpnia 2019, 10:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Nie wiem co o tym mysleć? Pierwszy raz mam taką sytuacje. Testy owulacyjne pozytywne od 8-11 dc, śluz płodny jest, nastąpił w 12 dc skok temperatury. Na drugi dzień temperatura zaczęła spadać. Ovufriend wyznaczył owulaje na 11 dc. Co o tym sądzicie? Czy któraś z dziewczyn tak miała? Jest jakaś szansa na powodzenie w tym cyklu?
    08958f282f5df09308ab8c5e03ba0664.png

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2019, 16:09

• /Natalka Przyjaciółka

Wysłany: 12 sierpnia 2019, 12:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kliknij pod wykresem takie oczko i skopiuj URL do wykresu

Ann22 lubi tę wiadomość

hchy3e3kiyb8yirx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.