X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Skok temperatury podczas @ i zaraz po niej
Odpowiedz

Skok temperatury podczas @ i zaraz po niej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zgłupiałam. Jestem osobą z niską temperaturą. Normalna temperatura mojego ciała to 36,5. Dzisiaj zmierzyłam i też taka była, za to mocno zdziwił mnie mega skok tempki tuz po @. Zazwyczaj moje temperatury na wykresach mieszczą się w granicach 36,3-36,5 a dzisiaj 36,9 :o Co o tym myślicie? Czym to może być spowodowane?

    Dodam ze jestem trochę przeziębiona, mam zaflukany nos i dzisiaj mnie trochę głowa boli. Ale zaznaczam temperatura ciała którą sprawdzam co jakis czas jest w granicach 36,5

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama nie wiem, czy to soja tak zadziałała że taki skok? czy może ja nie odczuwam tego przeziębienia aż tak?

    szukałam podobnych wykresów ale nie znalazłam

  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Być może dzisiejszej nocy Twój organizm podniósł temperaturę ciała by zwalczyć wirusa - niekoniecznie musiałaś to jakoś bardziej odczuć. Nie ma w tym nic niepokojącego. Ważne, żeby do owulacji przeziębienie sobie poszło precz i nie zafałszowało spadku temperatury przed owulką.

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ