Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Skok temperatury podczas @ i zaraz po niej
Odpowiedz

Skok temperatury podczas @ i zaraz po niej

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 stycznia 2014, 12:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zgłupiałam. Jestem osobą z niską temperaturą. Normalna temperatura mojego ciała to 36,5. Dzisiaj zmierzyłam i też taka była, za to mocno zdziwił mnie mega skok tempki tuz po @. Zazwyczaj moje temperatury na wykresach mieszczą się w granicach 36,3-36,5 a dzisiaj 36,9 :o Co o tym myślicie? Czym to może być spowodowane?

Dodam ze jestem trochę przeziębiona, mam zaflukany nos i dzisiaj mnie trochę głowa boli. Ale zaznaczam temperatura ciała którą sprawdzam co jakis czas jest w granicach 36,5

• nick nieaktualny

Wysłany: 30 stycznia 2014, 12:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama nie wiem, czy to soja tak zadziałała że taki skok? czy może ja nie odczuwam tego przeziębienia aż tak?

szukałam podobnych wykresów ale nie znalazłam

• Asta Autorytet

Wysłany: 30 stycznia 2014, 13:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Być może dzisiejszej nocy Twój organizm podniósł temperaturę ciała by zwalczyć wirusa - niekoniecznie musiałaś to jakoś bardziej odczuć. Nie ma w tym nic niepokojącego. Ważne, żeby do owulacji przeziębienie sobie poszło precz i nie zafałszowało spadku temperatury przed owulką.

Czarnula87 lubi tę wiadomość

Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego