Odpowiedz

Skoki Temperatury

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tosiakowa Przyjaciółka

Wysłany: 24 grudnia 2014, 12:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane :) Jestem tutaj całkiem świeża. Przepraszam, że męczę, ale gdyby moje objawy się potwierdziły to byłby wspaniały prezent, a wiem, że się na tym znacie. Ja dopiero co zaczęłam swoją przygodę tutaj :P Otóż obecnie jestem w 25 dniu cyklu( cykle 29 dniowe). Mierzę temperaturę zawsze z rana o tej samej porze, przed wstaniem z łożka. W tym cyklu dość często się przytulaliśmy. A od kilku dni moja temperatura wygląda następująco:
    21dzień cyklu- 36,77
    22dc-36,81
    23dc-36,89
    24dc-36,9
    25dc-36,97
    Czy wydaje Wam się, że mogło Nam się wreszcie udać? Czy to dopiero owulacja wystąpiła tak późno? Dodam, ze test robiłam w 23dc i był negatywny. Choć to chyba mogło być za wcześnie. Z występujących objawów to tylko, że dość wcześnie napuchły mi piersi, zazwyczaj na 2/3dni [email protected] a teraz już od 2 dni. Zwiększony apetyt. Zjem i czuję się głodna, a do tego słyszę jakieś "żabki" jakby rechotanie z brzucha. Moja mama miała to samo, gdy była ze mną w ciąży. Bóle pleców. I delikatne mdłości, ale one też czasem u mnie zwiastują nadchodzącą @. natomiast 18 grudnia cały poranek czułam okropne kłucie w podbrzuszu. Przeszło dopiero po dwóch tabletkach przeciwbólowych. Od kilku dni mam także mleczno/kremowy śluz. Nie jest go dużo. Czy jeśli dziś zrobiłabym znów test, bądź jutro rano nie byłoby to jeszcze za wcześnie? Niestety mieszkam za granicą i tu niestety nie ma ginekologa do którego mogłabym się bezpośrednio udać... Bardzo proszę o pomoc :) Dziękuję bardzo z góry! Wesołych Świąt wszystkim!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 grudnia 2014, 12:34

• dancerina Ekspertka

Wysłany: 6 stycznia 2015, 21:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrob bete

2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 stycznia 2015, 21:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykopalas temay z 24grudnia kolezanka pewnie jiz po @

kasiulek1201 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego