X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Skoki Temperatury

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tosiakowa Przyjaciółka
    Postów: 61 34

    Wysłany: 24 grudnia 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane :) Jestem tutaj całkiem świeża. Przepraszam, że męczę, ale gdyby moje objawy się potwierdziły to byłby wspaniały prezent, a wiem, że się na tym znacie. Ja dopiero co zaczęłam swoją przygodę tutaj :P Otóż obecnie jestem w 25 dniu cyklu( cykle 29 dniowe). Mierzę temperaturę zawsze z rana o tej samej porze, przed wstaniem z łożka. W tym cyklu dość często się przytulaliśmy. A od kilku dni moja temperatura wygląda następująco:
    21dzień cyklu- 36,77
    22dc-36,81
    23dc-36,89
    24dc-36,9
    25dc-36,97
    Czy wydaje Wam się, że mogło Nam się wreszcie udać? Czy to dopiero owulacja wystąpiła tak późno? Dodam, ze test robiłam w 23dc i był negatywny. Choć to chyba mogło być za wcześnie. Z występujących objawów to tylko, że dość wcześnie napuchły mi piersi, zazwyczaj na 2/3dni przed@ a teraz już od 2 dni. Zwiększony apetyt. Zjem i czuję się głodna, a do tego słyszę jakieś "żabki" jakby rechotanie z brzucha. Moja mama miała to samo, gdy była ze mną w ciąży. Bóle pleców. I delikatne mdłości, ale one też czasem u mnie zwiastują nadchodzącą @. natomiast 18 grudnia cały poranek czułam okropne kłucie w podbrzuszu. Przeszło dopiero po dwóch tabletkach przeciwbólowych. Od kilku dni mam także mleczno/kremowy śluz. Nie jest go dużo. Czy jeśli dziś zrobiłabym znów test, bądź jutro rano nie byłoby to jeszcze za wcześnie? Niestety mieszkam za granicą i tu niestety nie ma ginekologa do którego mogłabym się bezpośrednio udać... Bardzo proszę o pomoc :) Dziękuję bardzo z góry! Wesołych Świąt wszystkim!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 grudnia 2014, 12:34

  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrob bete

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykopalas temay z 24grudnia kolezanka pewnie jiz po @

    kasiulek1201 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ