X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Słabo rosnąca temperatura. Proszę o interpretację wykresu
Odpowiedz

Słabo rosnąca temperatura. Proszę o interpretację wykresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 22 listopada 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o interpretację wykresu dziewczyny... sama nie wiem co mam myśleć...
    Moja tempka sobie w kulki leci i nigdzie jej się nie spieszy, żeby skoczyć do góry bardziej intensywnie...

    Wychodzi na to, że albo bezowulacyjny cykl, albo bardzo późna owulka?
    :(
    Pobolewa mnie podbrzusze, piersi mnie bolą... jakbym już z tydzień do @ była...
    No i ta szyjka mnie dzisiaj zaskoczyła... pulchniutka, otwarta, średniowysoko... :(

    Aha i jeszcze pytanie: wstałam dzisiaj do wc ok 4 rano. Od razu się położyłam, ale zanim zasnęłam zmierzyłam temp tak z ciekawości i wyszło 36,21. Zasnęłam i obudził mnie budzik na 7. Zmierzyłam od razu temp i wykazało 36,57. I teraz nie wiem, czy tym wstaniem do wc nie zakłóciłam sobie drugiego pomiaru, o zwykłej porze... Do godz 4 rano spałam ciągiem ponad 5 godz...

    https://ovufriend.pl/graph/0bdf6685a9379a772002a70d3fa42dd0

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2014, 10:46

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 22 listopada 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergamota a ilu dniowe masz zwykle cykle ? regularne ?

    zem3wn15az3szllg.png
  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 22 listopada 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazwyczaj 31 dniowe. Czasami w roku się zdarzą 28 dniowe, raz nawet 27.
    W tym roku najdłuższy (tylko raz) 35 dni... ale to był miesiąc bardzo stresujący...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2014, 11:46

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 22 listopada 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to mam nadzieję, że tempka teraz pójdzie do góry bo to ostatni moment na owulację :) nie skreslaj jeszcze tego cyklu :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 22 listopada 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Linka05. Wczoraj miałam jakiś taki kryzys... rozpłakałam jak zobaczyłam, że temp znowu poniżej 36,6... jeszcze M mnie wkurzył... ale na zgodę było serduszkowanie wieczorem ;)
    Postanowiłam, że jak nie będzie prezentu gwiazdkowego w postaci dwóch kreseczek na teście, od nowego cyklu zaczynam łykać Castagnus i dalej wiesiołek, który w tym cyklu spowodował u mnie lawinę wodnistego śluzu...

    No i nie wiem, który pomiar zaznaczyć na wykresie... ten 36,21, czy 36,57?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2014, 14:44

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, możesz zaznaczyć który chcesz i zignorować tempkę, jeśli masz wątpliwości, ja tak robię. A co do Castagnusa, to wiem, ze pomógł niektórym, ale mnie nie i trochę żałuję, że zamiast skonsultować to z lekarzem brałam na własną rękę. Zresztą on jest bardziej na niedomogę ciałka żółtego, czyli raczej na problemy z fazą po owulacji. Zaczęłam właśnie od niego i wiesiołka tak jak Ty planujesz.


    Ja na Twoim miejscu poszłabym do gina, zrobiła usg i tam się okaże czy są jakieś pęcherzyki, albo czy jest ciałko żółte wskazujące na owulację. W tym cyklu robiłam testy owulacyjne i wyszło na to, że owulka była późno. Test wyszedł pozytywny praktycznie 3 dzień, temperatura wcale nie rosła jakoś zdecydowanie i bałam się zacząć duphaston, żeby nie zblokować owulacji (byłam niemal przekonana, że jej nie było, bo wszakże testy owulacyjne ją zapowiadają a nie potwierdzają). Na usg w 21 dc gin potwierdził, że owulacja już była... a ja też już miałam świeczki w oczach, że kolejny cykl stracony. W poprzednim na usg gin nie potwierdził owulacji.

    Inaczej nie przestaniesz się stresować, a po co Ci te nerwy??

  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 25 listopada 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę bardziej uzbrajać się w cierpliwość, jeśli chodzi o mierzenie temp... skok jest ładny, Ovu zaznaczyło owulację na 20dc.
    Dziwi mnie tylko mój ból piersi już od 18dc. Was też bolą na owulkę? Chyba, że miałam wcześniej niż wyznaczył to program...

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba w tym cyklu bedzie pozna owulka

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ