X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów śluz a infekcja pochwy
Odpowiedz

śluz a infekcja pochwy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 19 lutego 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc dziewczyny:* Mam pytanie odnośnie śluzu. To ze zmienia sie on podczas infekcji intymnej- to wiem. Pytanie jest, czy w trakcie jej trwania śluz może wygladac prawidłowo? Pytam, bo jakis czas temu miałam nawracająca grzybice pochwy ale w końcu sie wyleczyłam, ALE idac po jakimś czasie do kontroli do gina, z prawidłowym śluzem i bez zadnych objawów ( raczej ) lekarz przepisał tabletki, bo ze niby do końca nie jest dobrze. Zddziwiłam sie, bo byłam niemalże pewna ze jestem zdrowa. No i teraz nie wiem co myślec, bo zawsze miałam taką pewnośc, że obserwujac swoj śluz- był OK, np. zmieniał sie wlasciwie podczas cyklu z kremowego na rozciagliwy i odwrotnie - wiedzialam ze nie ma infekcji. No i teraz zgłupiałam bo mnie ginek zmylił. No chyba ze mam grzybice bezobjawowa? Jakas ukryta czy cos. Bardzo Was prosze o odpowiedzi, bo moze któras z Was miała podobnie lub o takim czyms słyszala.

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 19 lutego 2014, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezia90 a może był to początek nowej infekcji, który jeszcze nie zdążył się rozwinąć na tyle by wpłynąć na śluz?

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 19 lutego 2014, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, no może byc i tak.. Nie wiem- nie znam sie :( ale dziekuje za odp:*

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 21 lutego 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem z własnego doświadczenia że grzybica może przebiegać bezobjawowo i zaburzać śluz. Może wydawać się że po leczeniu jest OK a tak naprawdę grzybek nadal jest. Swego czasu leczyłam grzyba ponad rok nie miałam objawów ale lekarz po skończonym leczeniu zlecał kontrolę za 3 tygodnie i wtedy zawsze okazywało się że nie został wytępiony albo się odnowił i od nowa miałam przepisaną kurację i tak chodziła półtora roku aż pozbyłam sie tego paskudztwa na kolka lat. Dodam że lekarz jako jedyny z którymi miałam do czynienia ( a było ich trochę) znał się na leczeniu grzybicy. Oprócz tego że przepisywał mi leki miałam do niego chodzić co tydzień i dodatkowo czymś przemywał mi pochwę i szyjkę. Zaznaczam że to nie było naciąganie ze strony lekarza te częste wizyty bo chodziłam na NFZ i nic mnie to nie kosztowało ( no nie licząc lekarstw które kupowałam). Niestety po kilku latach powróciło ale lekarz pewnie już na emeryturze i tak sobie chodzę po tych lekarzach i widzę na wstępie że to co zlecają nic nie pomoże, bo mam porównanie z tamtym leczeniem. Wtedy gin przepisywał także leki dla męża a teraz sama muszę się domagać i z wielką łaską przepisze dwie tabletki dla męża a dla mnie 6 i to ma pomóc??? Nie pomogło już ponad rok mnie tak leczą jak nie jeden konował to drugi. Brak słów...
    Kup sobie CANDIVAC ma wiele dobrych opinii jest to suplement diety dostępny bez recepty. Kosztuje ponad 50 zł ale starcza na 3 miesiące. Sama nie moge o tym specyfiku wydać opini bo dopiero czekam na efekty i mam cichą nadzieję że mnie też pomoże.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 21 lutego 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Candivac chyba bierze sie po infekcji zeby zapobiec nawrotom a ja nie wiem poki co czy mi cos jest;/

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 21 lutego 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa i co do zaburzania sluzu przez grzybice- to wiem ze zaburza i wtedy zadnego rozciagliwego śluzu nie ma. U mnie obecnie jest ze sluzem OK, ale poprzednio tez wg mnie bylo a jednak dostałam tabletki

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 21 lutego 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezia90 wrote:
    Ale Candivac chyba bierze sie po infekcji zeby zapobiec nawrotom a ja nie wiem poki co czy mi cos jest;/
    Nie raz czytałam że dziewczyny brały candivac mimo infekcji bo po prostu zaden lek nie pomagał i lekarze nie mieli już czego przepisać i były zadowolone bo jednak candivac pomógł mimo tego że brały podczas infekcji.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ