X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Śluz brazowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Miła mama Ekspertka
    Postów: 130 68

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie.
    Co to oznacza w 9 dniu cyklu mam brązowy śluz jest rozciągliwy czasami zwija się w kuleczki. To już drugi dzień jest taki śluz.
    Nie jet to śluz zabarwiony krwią. Tylko po prostu jasno brązowy.
    Mam monitoring cyklu w tamtym miesiącu miałam dokładnie taki sam śluz i do owulacji nie doszło. Ovu wyznaczyło mi owulacje ale lekarz jej nie potwierdził. Zrobił się torbiel który się później wchłoną. Tak się zastanawiam czy taki śluz to normalne ?

    relgtv73pc766c4e.png

    8599csqvx4nl1z7a.pngt

    Cykl rozpoczęty 1 czerwca 2017
  • Ryjek Ekspertka
    Postów: 129 95

    Wysłany: 2 lutego 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cyklu również miałam taki brudny śluz w 8 i 9 dc + skurcze. Jutro idę do gina zapytać czy to jest normalne.

    OM: 26.04
    28.05 beta 943
    30.05 beta 2688
    suple: femibion 1, omega-3, szelazo
    fjblvec.png
  • Ryjek Ekspertka
    Postów: 129 95

    Wysłany: 4 lutego 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki co gin zwalił winę na zawirowania hormonalne po odstawieniu anty oraz emocje (widok baby w zaawansowanej ciąży, którą dziecko cały czas kopało i się wierciło w brzuchu wywołał u mnie mega skurcze, w trakcie których te resztki krwi zaczęły spływać).


    Będziemy sprawdzać w przyszłym cyklu czy wszystko jest hormonalnie ok.

    OM: 26.04
    28.05 beta 943
    30.05 beta 2688
    suple: femibion 1, omega-3, szelazo
    fjblvec.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Często mam takie plamienia albo śluz zabarwiony na brązowo w połowie cyklu i trwają nawet do kilku dni. Byłam już u dwóch lekarzy i żaden nic konkretnego mi nie wytłumaczył na ten temat...

  • Miła mama Ekspertka
    Postów: 130 68

    Wysłany: 9 lutego 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi lekarz powiedział że to resztka po okresie. Ale on mnie chyba nie zrozumiał. Bo resztka po okresie inaczej wygląda a inaczej sluź. I miałam wrażenie że mnie trochę olał z tym pytaniem.

    relgtv73pc766c4e.png

    8599csqvx4nl1z7a.pngt

    Cykl rozpoczęty 1 czerwca 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czasem mam w tym śluzie coś jakby skrzepy brązowe....Aktualnie biorę Ovarin i nie we wszystkich cyklach mi się to zdarza, więc może to jego zasługa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co ciekawe brązowy śluz zaczął się pojawiać, gdy zaczęliśmy się starać o maluszka. Ktoś tak miał? Mam wrażenie, że właśnie to nie pozwala mi zajść w ciąże, bo ścianki macicy złuszczają się jak podczas okresu tylko że mniej inwazyjnie. Ale to tylko moja teoria...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ