X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Śluz płodny nie idzie w parze z innymi objawami
Odpowiedz

Śluz płodny nie idzie w parze z innymi objawami

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 14 marca 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie czy to możliwe,że mam owulacje w czasie gdy nie ma już śluzu płodnego? Obserwuje swoje cykle, mierze temperaturę (w zeszlym cyklu owulacje potwierdzoną monitoringiem mialam w 16dc), mam problem ze śluzem (jest go mało, ciężko go zaobserwować). Moim zdaniem sluz plodny mam 1moze 2dni ok12dc a potem sluz zmienia sie na kremowy i taki lepki i dopiero wtedy mam owulacje. Czy to w ogole mozliwe? W tym cyklu stosuję wiesiołek, jest lepiej ale sluz dalej swoje a organizm swoje..

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 15 marca 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko jest możliwe :). Gdyby nasze organizmy działały wszystkie tak samo, jak w zegareczku, to byśmy zachodziły w ciążę każda tak samo, w tym samym dniu cyklu i w ogóle ;). Ale jak jest u Ciebie, dowiesz się tylko przy monitoringu. W poprzednim cyklu, tym z monitoringiem, jaki miałaś śluz, tak jak teraz?

  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 15 marca 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Golonat dzieki za odzew. Bylam dzis u gina, dzis 13dc a nie bylo dominujacego pecherzyka za to byl plyn w zatoce douglasa wiec wychodzi na to,ze wyjątkowo w tym cyklu mialam (jesli rzecxywiscie wystąpila) a to znaczy ze w cyklu sluz mnie po prostu zaskoczyl wczesniej.. i owu chyba tez.

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 19 marca 2018, 03:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej - ja zawsze w owulacyjnych cyklach obserwuje ostatni płodny śluz około 2 dni przed owulacją

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 19 marca 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pap86 Ja mam bardzo podobnie do Ciebie...śluz płodny mam kilka dni wcześniej niż skok temperatury i też z tym śluzem u mnie marnie :-/ Ja niestety nie mam możliwości zrobienia monitoringu :-(

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • malinovapat Znajoma
    Postów: 30 18

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ! :*


    Ja śluz płodny mam od 10dc.. od tego dnia robiłam testy owulacyjne. W 14-15 dc wychodziła bardzo blada kreska. Z temperaturą też licho :(

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Czy mogę prosić o szybki instruktaż śluzu płodne?

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • arienka831 Przyjaciółka
    Postów: 63 23

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śluz płodny zaczyna się gdy po okresie są mokre majtki/wkładka, przynajmniej ja tak mam. Nie jest biały ani żółty/kremowy, potem rozciąga się między palcami, taki glutek, potem jest bardziej rozrzedzony jak ślina, kurze białko.

    6b8de5573dda61a0b1f4524c69bdf4a1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie śluz płodny nigdy nie szedł w parze ze wzrostem temperatury. Jak był wzrost to wg mnie sluz był lepki albo w ogóle żaden. Natomiast ja nigdy nie doswiadczyłam sluzu typowo jak białko kurze tylko maksymalnie wodnisty

    Ika83 lubi tę wiadomość

  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 16 maja 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie ma co patrzec na sluz..powiem.wam z wlasnego doswiadczenia... pol roku temu odstawilam anty... od tamtej pory zero sluzu plodnego... ani dudu... tylko gesty bialy... do tego pozna owulacja w 18 dc . Dzisiaj jestem w 5 tyg 6 dniu ciazy..wczoraj uslyszalam bicie serduszka :)

    Esperanza Mia lubi tę wiadomość

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • zielonejabłuszko Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 25 maja 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! jestem tu nowa, także proszę o wyrozumiałość :) Mam nadzieję, że podpowiecie mi co z moją owulacją bo trochę zgłupiałam... zacznę od początku: moje cykle trwają 28-29 dni, miesiączka trwa 7. Ostatni raz miałam ją 9 maja, standardowo skończyła się po tygodniu :) według kalendarza owulacja powinna wystąpić 23 maja (do zbliżeń dochodziło w każdy dzień płodny). I teraz najbardziej zawiłe...
    20 maja zaczęłam odczuwać lekkie ćmienie w podbrzuszu i zauważyłam zmianę w śluzie- było go co prawda mało, ale był gęsty, ciągnący, lepki.
    Kolejnego dnia nadal ćmienie w podbrzuszu, ale delikatne w okolicach lewego jajnika. 22 maja (dzień przed teoretyczną owulacją) nie odnotowałam żadnych objawów.
    Natomiast 23 maj (teoretycznie dzień owulacji) czułam takie ćmienie w brzuchu jak przed okresem, w pewnym momencie było to na tyle bolesne, że miałam wrażenie, że zaraz dostanę okres :P trwało to jakiś czas, ale później przeszło. Przez te wszystkie dni nie zwróciłam jakoś większej uwago na śluz (chyba nie było go aż tak dużo, nie wiem, jakoś wyszło mi z głowy, żeby szczególnie zwrócić na niego uwagę, ale raczej nie było go za dużo, mam wręcz wrażenie, że w ogóle nie widziałam typowego płodnego śluzu).
    Dzień po teoretycznej owulacji zero objawów.
    Natomiast dzisiaj, 25 maj, dwa dni po owulacji odczuwam kłucie w prawym jajniku i zauważyłam śluz ciągnący, przeźroczysty (ciut kremowego), dużo. W sumie to tak idealnego śluzu chyba nigdy u siebie nie widziałam.
    I dzisiaj zaczęłam się zastanawiać czy aby na pewno do owulacji doszło 3 dni temu czy nie jest to dzisiaj. Zaczęłam się zastanawiać czy ćmienie w podbrzuszu mogłoby oznaczać owulke czy jednak bardziej prawdopodobne jest to późne kłucie w jajniku. Masakra :P
    Proszę, podpowiedzcie mi, pewnie jesteście bardziej doświadczone w tych sprawach, a ja po dzisiejszym dniu mam taki mętlik w głowie, że już w sumie nic nie wiem.
    Przepraszam za chaos :* Pozdrawiam!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ