X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów śluz "płodny" po owulacji?
Odpowiedz

śluz "płodny" po owulacji?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inka ta woda bez oznak płodności coś oznacza ale nie wiem jeszcze co :/ jak się zorientuje to dam znać :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chętnie dołączam do pytania inki (avatar rozwala):D

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inka naoliwienie może wystepować ale nie musi. To jest jedna z oznak płodności. Ktoś np. może mieć tylko naoliwienie bez innych oznak.
    Wystarczy jedna oznaka płodności nie muszą być wszystkie czy kilka :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • KamKaKam Koleżanka
    Postów: 55 26

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok to jakbym mogła prosić o pomoc, skok temp 15 dc, i dopiero wtedy był śluz rozciągliwy dwa dni dzisiaj kremowy, ale też trochę zauważyłam przeźroczystego, mocno rozciągliwego czy to znaczy, że jeszcze dzisiaj może dojść do ovulacji?

  • Tuuuuuucha Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie kobietki. Mam do was ogromne pytanie. Tak więc jestem w 24 dniu cyklu - Mam 28 dniowe cykle(Miesiaczka powinna byc za 4 dni a Owulacja wystąpiła w 13 dc-potwierdzona monitoringiem). Od dwóch dni zauważam śluz na bieliznie (lepki, pozniej rozciągliwy taki troszke kremowy - jakby mleko z woda). Nie mam pojecia co mam myslec bo zawsze przed okresem mialam suucho :/ Możecie mi jakoś pomoc?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dołączam do pytania jak wyżej napisała Tuuuuuucha

  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 10 października 2017, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja też mam zagwozdkę. Wczoraj byś u gin i przy okazji zrobiła mi usg i powiedziała że niedawno pękł pecherzyk. Robiłam testy owu we kreska była ledwo widoczna. Śluz też taki sobie. A dziś kreska mocna prawie jak kontrolna i śluz ewidentnie płodny. Czy zdążyło się wam takie coś po owulacji?

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ