X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów śluz szyjkowy po owulacji
Odpowiedz

śluz szyjkowy po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sunrise88 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie do bardziej niż ja doświadczonych i zorientowanych. Obserwuje swoje cykle od 5 miesięcy. W tym miesiącu owulacja była mniej więcej okolo 15d.c. Sugerowałam się obecnością śluzu płodnego oraz zmianami temperatury. Z poziomu 35,9 wzrosła do 36,4. Dziś jest 19 dzień cyku, temperatura rano wyniosła 36,25. Od 3 dni odczuwalam suchośc w pochwie, brak jakiegokolwiek śluzu a po porannej wizycie w toalecie na papierze zauważyłam śluz mętny, biały i lepki a w nim odrobinę śluzu szyjkowego. Nie był przejrzysty ale dał się rozciągnąc. Czy to możliwe aby po 5 dniach obecności sluzu płodnego, nastepnie 3 dniach "suchych" i wzroście temperatury powrocił śluz szyjkowy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od początku; śluz szyjkowy to nie tylko ten płodny, rozciągliwy. Przecież śluz biały, lepki typu niepłodnego to też śluz szyjowy ( pochodzi z szyjki ;) )

    NAJWAŻNIEJSZE: nie wiesz, kiedy była owulacja. To może wyznaczyć tylko monitoring cyklu i też nie jest wyznacznikiem na 100 %, bo płyn w zatoce douglasa nie koniecznie mógł wziąć się po owulacji. Tak naprawdę wyznacznikiem czy owulka była czy nie jest tylko ciąża ;), tak więc po zmianie temperatury, pozytywnych testach owu, położeniu szyjki czy śluzie nie można poznać czy owulacja się odbyła. Można przypuszczać, że była. Tak więc nie wiemy, czy jesteś przed w trakcie czy po owulacji. Pewniejszym objawem (NIE PEWNYM) jest dzień szczytu śluzu czyli ostatni dzień, w którym występuje w śluzie jakikolwiek objaw płodności. Tak więc gdy wydawało Ci się że jesteś w trakcie owu, Twój organim mógł co dopiero przygotowywać się do niej.

    Nie sugeruj się temperaturą, to bardziej zabawa. Są wykresy książkowe, które aż proszą się o to, by była ciąża a przychodzi okres a są beznadziejne zakończone dzieciątkiem ;) To tylko liczby a temp potrafi się zmieniać z różnych przyczyn.

    Ppozdrawiam Cię ;)

    Pachirka lubi tę wiadomość

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ... czy któraś z Was doświadczyła wodnistej wydzieliny/śluzu po owulacji ?

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ