X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Śluz wodnisty biały w trakcie ovu
Odpowiedz

Śluz wodnisty biały w trakcie ovu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marysiaanna2609 Koleżanka
    Postów: 103 7

    Wysłany: 1 września 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po owulacji. Z racji tego że byłam na clo śluz był dziwny w tym cyklu. Tzn nie był rozciągliwy tylko wodnisty i mętny. Nie wiecie może ile w takim śluzie przeżywają plemniki? Bo <3 było tylko dzień przed owu

    uikl7ddlyrrx5kjt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sluz wodnisty to rodzaj sluzu plodnego. ;)

    Nie ma potrzeby zakladania nowego watku, by zadac jedno pytanie.

  • Rossanna Koleżanka
    Postów: 39 5

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marysiaanna2609 wrote:
    Jestem już po owulacji. Z racji tego że byłam na clo śluz był dziwny w tym cyklu. Tzn nie był rozciągliwy tylko wodnisty i mętny. Nie wiecie może ile w takim śluzie przeżywają plemniki? Bo <3 było tylko dzień przed owu

    Ja miałam tak samo , a po ovu brak śluzu ;p I to sprawdzałam testem owulacyjnym który wyszedł pozytywnie i było przed ovu i w trakcie :D i oby żołnierze mojego narzeczonego przetrwały :P

    Walczę i walczyć będę o Ciebie , bo największym darem dla kobiety jest bycie matką . <3
    2x1ns8qtdlph8oic.png

    svchflw1p631ze1p.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ