Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Śluz wodnisty biały w trakcie ovu
Odpowiedz

Śluz wodnisty biały w trakcie ovu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marysiaanna2609 Koleżanka

Wysłany: 1 września 2015, 10:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po owulacji. Z racji tego że byłam na clo śluz był dziwny w tym cyklu. Tzn nie był rozciągliwy tylko wodnisty i mętny. Nie wiecie może ile w takim śluzie przeżywają plemniki? Bo <3 było tylko dzień przed owu

uikl7ddlyrrx5kjt.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 września 2015, 09:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sluz wodnisty to rodzaj sluzu plodnego. ;)

Nie ma potrzeby zakladania nowego watku, by zadac jedno pytanie.

• Rossanna Koleżanka

Wysłany: 16 lutego 2016, 16:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    marysiaanna2609 wrote:
    Jestem już po owulacji. Z racji tego że byłam na clo śluz był dziwny w tym cyklu. Tzn nie był rozciągliwy tylko wodnisty i mętny. Nie wiecie może ile w takim śluzie przeżywają plemniki? Bo <3 było tylko dzień przed owu

Ja miałam tak samo , a po ovu brak śluzu ;p I to sprawdzałam testem owulacyjnym który wyszedł pozytywnie i było przed ovu i w trakcie :D i oby żołnierze mojego narzeczonego przetrwały :P

Walczę i walczyć będę o Ciebie , bo największym darem dla kobiety jest bycie matką . <3
    2x1ns8qtdlph8oic.png

svchflw1p631ze1p.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego