Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów sluz zabarwiony krwia w 15 dc
Odpowiedz

sluz zabarwiony krwia w 15 dc

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • ona82 Znajoma
  Postów: 18 0

  Wysłany: 25 grudnia 2014, 20:30

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Od 3 cykli po poronieniu (9 tc bez lyzeczkowania) zauwazylam ze w 15 dc mamjakies plamienia a raczej slyz zabarwiony krwia. Czym to moze byc spowodowane? Dodam ze mam nieregularne cykle a po poronieniu to juz calkowicie

  Kropek 18.09.2014
  efc002174519d1b7c5f51eb5eea08bf0.png
 • Bulimulia Ekspertka
  Postów: 237 319

  Wysłany: 26 grudnia 2014, 08:42

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Jeśli są to plamienia mniej więcej w połowie cyklu to prawdopodobnie plamienie implantacyjne. Jeśli problem będzie się pojawiał to warto udać się z tym do ginekologa

  https://www.maluchy.pl/li-72361.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ