X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Spadek implantacyjny?
Odpowiedz

Spadek implantacyjny?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się że może być 0,5 stopnia. To chyba zależy od organizmu. Trzymam kciuki. ;)

  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 5 lipca 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekolada:) wrote:
    Hej, dziewczyny czy spadek o 0,5 stopnia to może byc jeszcze spadek implantacyjny czy za duzo spadło i czekać tylko na @?

    Jak najbardziej może być implantacyjny, tym bardziej, że towarzyszy mu plamienie, jak wyczytałam z Twojego wykresu :). tak więc głowa do góry i bądź dobrej myśli. Trzymam kciuki :)

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 6 lipca 2014, 01:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki kobitki :) podnioslyscie mnie na duchu :) a teraz uciekam spać bo rano mierzenie temp:) dam wam znac czy urosła ;) miłej nocki :)

  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 6 lipca 2014, 05:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) temp urosła z 36,4 do 36,6 może skok niewielki ale napawa optymizmem ;) miłego poranka życzę :)

    momo1009 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    czekolada:) lubi tę wiadomość

  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 6 lipca 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekolada:) wrote:
    Hej :) temp urosła z 36,4 do 36,6 może skok niewielki ale napawa optymizmem ;) miłego poranka życzę :)

    Cieszę się, oby tak dalej :)
    Udanego niedzielnego popołudnia ;)

    czekolada:) lubi tę wiadomość

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 6 lipca 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje:) i oczywiście wzajemnie:) mam nadzieje ze tendencja wzrostowa zostanie :)

    momo1009 lubi tę wiadomość

  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 8 lipca 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna, a jak tam u Ciebie się sprawy mają? :)

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bez zmian. Czekam na ovu, ale już z mężem działamy. :) Co u Ciebie?

  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 9 lipca 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na owu jeszcze trochę muszę poczekać, dopiero kończę @ w dość nietypowu sposób - była dość skąpa a teraz już dzień plamienia

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 9 lipca 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak z innej beczki, ale na temat, ja zawsze mam ok. 5 dnia po owu wyraźny spadek temperatury - jednodniowy. Mam koleżankę, ktora co miesiac ma spadek 8-10 dnia po owu i aż dwie, które mają 8-10 dnia po owu wyraźny, jednodniowy, skok. Każde ciało jest inne i rządzi sie swoimi prawami...

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah możliwe. Każdy organizm inny. :)
    momo1009 Ja też wyjątkowo krótką i skąpą miałam @. Nie wiem z czego to wynika.

  • Kasia84 Znajoma
    Postów: 24 11

    Wysłany: 11 lipca 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostalam @ wiec nie byl to spadek implantacyjny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2014, 11:19

    Kasia84
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 13 lipca 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki spójrzcie na mój wykres. po tym jak się wczoraj czułam mogę przypuszczać, ze była implantacja. martwi mnie temperatura. myślałam, ze dzisiaj się podbije a tu stoi na tym samym poziomie (tyle dobrego, ze nie spadła). jak to wygląda z ta tempką? czy spadek implantacyjny jest jednodniowy, czy ro dłużej trwa? cholernie się boję

    precelinka lubi tę wiadomość

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • Madleine Ekspertka
    Postów: 152 52

    Wysłany: 17 lipca 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w poprzedniej ciazy mialam skok implantacyjny i to bardzo wysoki plus bardzo chwiejny nastroj,ciagle plakalam - wtedy bylo zagniezdzenie :)

    Jest i druga fasolka :)
    oeuaqqmzwgtmax2k.png
    gg643e5e9352yh4y.png
  • Madleine Ekspertka
    Postów: 152 52

    Wysłany: 17 lipca 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    dziewczynki spójrzcie na mój wykres. po tym jak się wczoraj czułam mogę przypuszczać, ze była implantacja. martwi mnie temperatura. myślałam, ze dzisiaj się podbije a tu stoi na tym samym poziomie (tyle dobrego, ze nie spadła). jak to wygląda z ta tempką? czy spadek implantacyjny jest jednodniowy, czy ro dłużej trwa? cholernie się boję

    moim zdaniem masz przedewszystkim zły termometr. Termometr do mierzenia powinien pokazywac do dwoch liczb po przecinku,Twoj pokazuje do jednej i przez to bardzo nieprecyzyjnie pokazuje...Radze zmienić bo tak,to ciezko cokolwiek wywnioskować...

    Asiunia;) lubi tę wiadomość

    Jest i druga fasolka :)
    oeuaqqmzwgtmax2k.png
    gg643e5e9352yh4y.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ