Forum Temperatury, wykresy, płodność Spadek temp 5dpo
Odpowiedz

Spadek temp 5dpo

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • boo123 Autorytet

Wysłany: 22 stycznia, 09:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, czy dziewczyny możecie zerknąć na mój wykres. Dziś 5dpo i znaczny spadek temp, czy to może być implantacja? Bo już się nakręcam 😆

Maginka23 lubi tę wiadomość

• Marzenia Autorytet

Wysłany: 22 stycznia, 09:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    boo123 wrote:
    Hejka, czy dziewczyny możecie zerknąć na mój wykres. Dziś 5dpo i znaczny spadek temp, czy to może być implantacja? Bo już się nakręcam 😆
    Całkiem możliwe😎Czytałam,że implantacja jest 6-12dpo ale widziałqm wykresy ciążowe dziewczyn które taki spadek miały 4-5dpo.Trzymam kciuki!✊✊

boo123 lubi tę wiadomość

"Podążaj za marzeniami, one znajdą drogę".

08.06.2009-wyczekany synek :)
    Od 2016 roku seks bez zabezpieczeń
    Konkretne starania od 09.2019
    Ona 38 lat:
    12.2015-łyżeczkowanie macicy
    AMH 1,09 (10.2019)
    TSH-1,669✔ATG-<15✔ATPO-47✔FSH-6,99✔LH-2,47✔Progesteron-15,3✔PRL-13,5✔Estradiol-61✔wit B12-314✔Homocysteina-10,46 ⬆️witD-24,70⬇️
    Krzywa glukozy:88-95-71✔
    Insulina: na czczo 4,80 po 2 godz. 7,20✔
    Do zrobienia:
    -badanie drożności jajowodów

On 39 lat:
    07.2019-wyniki nasienia w normie
    06.2020-morfologia 2%⬇️ ale duża armia więc ok

B komplex,witb12,wit D, wit C 2000mg, olej z wiesiołka do owu, potem tran.
  • boo123 Autorytet

Wysłany: 22 stycznia, 10:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęłam grzebać a necie i jakaś lekarka napisała że najwcześniej 8dpo, ale przeglądałam wykresy ciążowe na owu i zdarzały się spadki w 5 dpo. No to teraz już naprawdę nie będę się mogła doczekać terminu @ 🙂

• Róża 1 Ekspertka

Wysłany: 22 stycznia, 10:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    boo123 wrote:

Tak to może być spadek implantacyjny ❤️ trzymam kciuki powodzenia ✊ 🙂 ❤️ 🍀

boo123 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 stycznia, 11:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli to by było u mnie, to by nic dla mnie nie znaczyło.
    Miałam już spadki w późniejszych dniach, z których nic nie wyniknęło, więc stwierdzam, że to po prostu jednodniowy spadek który może się zdarzyć w każdym dniu.

Ale u Ciebie może być inaczej, bardziej znasz swój organizm :)

• Ola_45 Autorytet

Wysłany: 23 stycznia, 18:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram sie o kolejne dziecko ponad 3 lata. Spadki miewałam nieraz :) cykle nie zakonczone ani razu ciążą.
    Ale trzymam kciuki bo w twoim przypadku moze byc inaczej :)

d0240135a60dfcaae006dcfafa1281cb.png
    03.2015 6tc [*]
    12.2015 synek ♡
    Holandia

*Ananas po owulacji
    *Czarnuszka
    *Chia
    *Siemię lniane
    *Witaminy : B6, B12, C, D, K, Żelazo,
    *Kwas foliowy
    * Omega3
  • boo123 Autorytet

Wysłany: 5 lutego, 12:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam okres więc spadek nic nie oznaczał 😉, a głupia się nakrecalam

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego, 12:18

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.