X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Spadek temp 5dpo

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, czy dziewczyny możecie zerknąć na mój wykres. Dziś 5dpo i znaczny spadek temp, czy to może być implantacja? Bo już się nakręcam 😆

    Maginka23 lubi tę wiadomość

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boo123 wrote:
    Hejka, czy dziewczyny możecie zerknąć na mój wykres. Dziś 5dpo i znaczny spadek temp, czy to może być implantacja? Bo już się nakręcam 😆
    Całkiem możliwe😎Czytałam,że implantacja jest 6-12dpo ale widziałqm wykresy ciążowe dziewczyn które taki spadek miały 4-5dpo.Trzymam kciuki!✊✊

    boo123 lubi tę wiadomość

  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęłam grzebać a necie i jakaś lekarka napisała że najwcześniej 8dpo, ale przeglądałam wykresy ciążowe na owu i zdarzały się spadki w 5 dpo. No to teraz już naprawdę nie będę się mogła doczekać terminu @ 🙂

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boo123 wrote:
    Hejka, czy dziewczyny możecie zerknąć na mój wykres. Dziś 5dpo i znaczny spadek temp, czy to może być implantacja? Bo już się nakręcam 😆

    Tak to może być spadek implantacyjny ❤️ trzymam kciuki powodzenia ✊ 🙂 ❤️ 🍀

    boo123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli to by było u mnie, to by nic dla mnie nie znaczyło.
    Miałam już spadki w późniejszych dniach, z których nic nie wyniknęło, więc stwierdzam, że to po prostu jednodniowy spadek który może się zdarzyć w każdym dniu.

    Ale u Ciebie może być inaczej, bardziej znasz swój organizm :)

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram sie o kolejne dziecko ponad 3 lata. Spadki miewałam nieraz :) cykle nie zakonczone ani razu ciążą.
    Ale trzymam kciuki bo w twoim przypadku moze byc inaczej :)

  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 5 lutego 2020, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam okres więc spadek nic nie oznaczał 😉, a głupia się nakrecalam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2020, 12:18

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ