Forum Temperatury, wykresy, płodność Spadek temperatury
Odpowiedz

Spadek temperatury

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ann22 Znajoma

Wysłany: 6 października 2019, 11:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć
    Proszę o interpretację wykresu?Czy jest jeszcze szansa na ciążę pomimo spadku? Czy wg Was już tylko pochyla w dół?
    d5f905f4a53278427982a003a3530e76.png

• Mihia Znajoma

Wysłany: 6 października 2019, 19:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann22 wrote:
    Cześć
    Proszę o interpretację wykresu?Czy jest jeszcze szansa na ciążę pomimo spadku? Czy wg Was już tylko pochyla w dół?
    d5f905f4a53278427982a003a3530e76.png

To dopiero 8 dzień fazy lutealnej,jutro temperatura może być już wyższa, jest jeszcze wiele innych czynników wpływających na spadek temperatury nie tylko opadający progesteron.Do miesiączki masz chyba jeszcze min 4 dni więc spokojnie trzeba czekać. Też miałam spadek ale i wzrost po nim.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2019, 19:48

4a9ae6a962718ba2d001b438e17145fa.png
  • Ann22 Znajoma

Wysłany: 6 października 2019, 22:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mihia dziękuję za odpowiedź. Trochę mi lepiej i czekam. Do miesiączki jeszcze zostało 4 dni. Oby się nie pojawiła. Zobaczymy. Pozdrawiam

• Mihia Znajoma

Wysłany: 7 października 2019, 11:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann22 wrote:
    Mihia dziękuję za odpowiedź. Trochę mi lepiej i czekam. Do miesiączki jeszcze zostało 4 dni. Oby się nie pojawiła. Zobaczymy. Pozdrawiam

Ja w dniu okresu mam spadek więc nigdy nie wiadomo czy okres się pojawi czy nie.

• Ann22 Znajoma

Wysłany: 7 października 2019, 22:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj zrobiłam progesteron 20,47 ng/lm gdzie norma jest 15,9 w fazie lutealnej. Zobaczymy za parę dni czy to cos znaczylo czy nie.

• Mihia Znajoma

Wysłany: 8 października 2019, 19:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann22 wrote:
    Dzisiaj zrobiłam progesteron 20,47 ng/lm gdzie norma jest 15,9 w fazie lutealnej. Zobaczymy za parę dni czy to cos znaczylo czy nie.

Ja zbadałam progesteron w ciąży,na samym początku i miałam 23.

Widzę skok, jakby progesteron szalał,dbaj o siebie, dobrze się ubiera by Cię nie przewiało bo wystarczy chwila i temperatura potem może szaleć.
    Ja znalazłam że norma do 23,9 w fazie lutealnej

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2019, 19:24

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.