X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Spadek temperatury a ciąża...
Odpowiedz

Spadek temperatury a ciąża...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sandtasz Koleżanka
    Postów: 54 20

    Wysłany: 10 listopada 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę zerknijcie na mój wykres...
    Czy możliwe jest by dwa dni z rzędu 3 dni przed @ temperatura spadła, a okazało się, że ciaza?
    W 10dpo plamienie i skok temperatury, jakby zagnieżdzanie. Objawy @ ustały, żadnego bólu, nic... tylko ta temperatura...

    "Nienarodzone dziecko nie umiera, ono po prostu wybiera inna datę przyjścia na świat..."
    Aniołek [*] 8tc - 9.01.2019 - poronienie samoistne

    0e2f73061a3d0019b2229a038edbc8f0.png
  • Lilia1987 Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 10 listopada 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba uzbroić się w cierpliwość te kilka dni,możliwe jest wszystko ale nakręcanie się jest najgorsze. Wykresik bardzo ładny,mogło być zagnieżdżenie ale i spadek progesteronu....

  • gościniec Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 15 listopada 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 15 listopada 2018, 13:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gościniec wrote:
    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu.
    Ooj

  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 16 listopada 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandtasz i jak u Ciebie?

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ