X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Specyficzny wykres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ollqa Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Zastanawiam się jak to jest z tym moim wykresem. Myślałam, że owulacji nie było. Zjawiła się później. Ze współżyciem się chyba nie wstrzeliliśmy. Okresu nie ma, wykres wygląda na trójfazowy. Albo to rozciągnięty cykl? Test ciążowy negatywny w dzień szacowanej miesiączki. 04ca70654221c374527a98517745cd36.png

  • Asia_08 Autorytet
    Postów: 385 477

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owu musiała byc pózniej, jestes w 9 dpo wiec test ok 13 dc wszystko wyjaśni. Powodzenia

    uwo93e3kacedpezy.png
  • Asia_08 Autorytet
    Postów: 385 477

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli przed owu miałaś dobry płodny śluz to możliwe ze plemniki przetrwały do owu. Juz widziałam takie wykresy ciążowe ;)

    uwo93e3kacedpezy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ